ja chyba czegoĹ› nie rozumiem:...w jednej trzeciej Polka, w

PostWysłany: Wto 2:38, 25 Mar 2014    Temat postu: ja chyba czegoĹ› nie rozumiem:...w jednej trzeciej Polka, w

Pech chciał, że zaszła w ciążę. [link widoczny dla zalogowanych] W czoraj w Lidlu kupiłam snacky RICE SNACK opakowanie ma chińskie napisy.
z przeciwbolowymi nie mozna przesadzac, bo zoladek i watroba nie wytrzymaja i dodatkowe klopoty.
2 listopada przeszłam operację usunięcia płata tarczycy na którym były guzki, operacja przebiegła pomyślnie, ale męczą mnie różne dziwne dolegliwości:duszności na klatce piersiowej, ściskanie w gardle.
Ja bym sobie nie powiekszyla ust dlatego ze boje sie jakich kolwiek ingerencji w moje cialo tak bez specjalnej przyczyny.
MĂłj ojciec jest rdzennym Katarczykiem.

Dodam tylko, że jeśli chcesz się dzielić swymi doświadczeniami i wiedzą powinnaś podać jakiś kontakt np. [link widoczny dla zalogowanych] ja choc sama zajmuje sie wizazem na codzien dlugo zastanawialam sie czy pomalowac sie sama czy poprosic ktoras z kolezanek wizazytek...

A jakby ktoś chciał to z wizytówki mam nr tel (012) 637-50-12...warto się umówić najpierw bo czasami można trafić na niezły tłok jesli literki sa umkniete to z pospiechu dlatego nie rozumie takiej nie namiejscu ironi!!!!!!! To pielegniarka poradzila mi prof. Dziękuję Oxygen i Tobie AlaD również za rady i próbę pomocy. niewazne ile wplacilam - kazdy ma przeciez indywidualnie wyznaczona kwote. [link widoczny dla zalogowanych]
Podaje wolny termin, godzina do ustalenia i wtedy dopiero robimy nalot a przez głośniki seminarium idzie np.: Zioła nie podziałały na mnie ... 9. U mnie 70 DD i wcale sie nie zmienjsza mimo ze wszystko inne chudnie Nie wydłużam już 8 tygodni, w piątek mam kontrole u lekarza. bylam w UE I niestety lub stety jade z powrotem pozdrawiam Poydrowienia!!!
a co tam jest na tym kudamie?
Witam wszystkich.Czy ktos stosowal krople FELOVIT?Czy one dzialaja?
Hej hej kobietki!!!