Na razie widzę, że mam wzdęty brzuch, od przepony w dół

PostWys³any: ¦ro 6:53, 26 Mar 2014    Temat postu: Na razie widzÄ™, że mam wzdÄ™ty brzuch, od przepony w dół

astra4----> czemu Nam sie dziwisz co? [link widoczny dla zalogowanych] ale to faktycznie problem , w pracy nic z tego , stale grono , wśród znajomych prawie same pary strzegące swych ,,ognisk rodzinnych , koleżanki ?
Życzę Wam wszystkim podobnych sukcesów no i oczywiście trzymam kciuki !!!!
Ja tez ja lubie i zgadzam sie , ze ma klase .
RobiÄ™ regularnie badania i wszystko ok .
2 dni przed spodziewaną @ wzystko się uspokoiło.
No to się wybrała na wycieczkę do Krakowa(bo u mnie nie robią takich badań) gdzie badanie potwierdziło uszkodzenie nerwu łokciowego.(19 czerwca).

o kurde.. [link widoczny dla zalogowanych] OVIDIUS

Także dobry kolec, dobre studio i odrobina zdrowego rozsądku. ja natomiast powiększyłam 1 ml Stylage praktycznie nie miałam żadnej opuchlizny i rekonwalescencji efekt bardzo naturalny, miałam małe wąskie usta więc teraz wyglądają....normalniej To naprawde gorzej wyglada niz w rzeczywistosci jest hej, cisza straszliwa... Mam torbiele po leczeniu ale nie są to komórki rakowe, ani się nie powiększają są minimalnej wielkości. [link widoczny dla zalogowanych]
Zupełny odlot to prysznic na zewnątrz a wibrator do środka..... Ale teraz świetnie wygląda na początku było żle jak zawadzałam bluzką, Wtedy to bolało, ale teraz jest juz ok, nie boli wcale. Niestety troszkę podjadałam... do tego jeszcze zabaweczka. Alice, po co Oni to robią.....Sam mówił, że skoro mam kogoś, to nei ma to sensu i skoro przyszłość widzimy inaczej, to musimy to zakończyć...a teraz już mu nie przeszkadza nic??? Mieszkam we wschodniej holandii i tu nie chca kierowac do ginekologa...niby lekarz domowy ma go zastapic...no ale ze mieszkam blisko granicy to moze uda mie sie znalezc jakiegos w niemczech??? Moniko_M, słuszna decyzja.
ja mam za soba kolejny, chyba juz 21dzien, brzuch mnie boli , al e widze wyniki, moj maz tez zauwazyl ze splaszczyl mi sie moj brzusio,
Szklok, a moze poczytalbys pare postow wstecz?, ewentualnie pierwszych 50 stron?
Zęby - fluor = pasuje to tak do siebie jak Twarz do Buta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)