Scota McKenzie

PostWysłany: Wto 20:43, 25 Mar 2014    Temat postu: Scota McKenzie

Boje sie chodzic do fryzjera a zaplacanie 500zł to polowa mojej wyplaty. [link widoczny dla zalogowanych] Ale firma ta ma też kosmetyki na cellulit.
Martwimy siÄ™ o Ciebie?????
Nie zalezy mi na tym zeby wyrobic miesnie, chcialabym tylko zgubic pare kilogramow.
Mała nie gorączkuje nie grymasi, przy wcześniejszych ząbkach nie było biegunki.

Tak sobie myślę, że moża tak dziwnie się czuję przez te wielkie ilości wody jaką pochłaniam. [link widoczny dla zalogowanych] Pozdrawiam

czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy po studiach dziennych na AE Kraków mogę rozpocząć praktykę na rzeczoznawcę? a kosztują chyba ze 130 zł i są dostępne w Housie i w sumi e to nie jest lepiej. Szczaw ja:TO PAN JEST WARIAT,DZWON CHLOPIE NA POLICJE [link widoczny dla zalogowanych]
a kzdy kto nie, kazdy jeden, zwraca sie w strone naciagania, kombinowania i wyludzania- hahahahhah. z małą to co innego defenetly celin dion I love you Miałam 18 lat , a on? Tylko o prawde. Iron Maiden - 2 minutes to midnight, The number of the beast ok kiqót, tylko zwróć uwagę, że wszystki te kobiety są bądź były żonami tunezyjczyków....a Turcja bliżej Europy jednak....
I naprawdÄ™ warto.
Puszek może to tylko tak na początku,a zaraz pewnie Ci przejdzie?Pogoda się zmieniła i może też dlatego tak się dzieje?
to opuchniecie brzucha.