takie delikatne , ale tylko dla siebie.

PostWysłany: ¦ro 23:57, 19 Mar 2014    Temat postu: takie delikatne , ale tylko dla siebie.

Ale ona niby jest szczesliwa (pomijajac fakt, ze ciagle placze). [link widoczny dla zalogowanych] JeĹĽeli juĹĽ to po roku i tylko na krĂłtki okres.
Poza tym jest opuchnięta na około tej jednej dziurki.

Meżczyzna ma głos podobny do michała wisnieckiego [link widoczny dla zalogowanych] Jasne zgadzam się z tobą ale mówię teoretycznie że potencjalny pracodawca zanim cię zatrudni to patrzy jakie posiadasz wykształcenie czyli papierki,kursy,szkolenia,certyfikaty itp.a umiejętności to wychodzą dopiero w trakcie pracy.Ja pracowałam trochę u mojej siorki w salonie jako pomoc.Teraz też pracuję w w pewnym salonie na innym stanowisku ale pomagam fryzjerce robie koki, modeluje.Tak naprawde oprócz strzyżenia potrafię wszystko.A na kurs idę na prożbę szefowej bo musze mieć właśnie ten zasr...papierek.Pewne umięjętności albo się ma albo nie.Na pewno nie poszłabym na kurs bez żadnych predyspozycji.Z tego co piszesz to mam rozumieć że żle wybrałam?.Mam nadzieję że nie.Ale to się okaże za dwa miesiące jak skończę.

Sorry, zywa, że się tak długo nie odzywałam, ale Ty najlepiej wiesz co to za praca. Pani Olu nie jest śmieszne podobnie jak np. [link widoczny dla zalogowanych] haha chyba żartujesz Q10 dobre hehe pracowałam tam i wiem jak sciemniaja z produktami placisz za markowe produkty a wciskaja badziewie Tu powiem tyle: [link widoczny dla zalogowanych]
piątek rano - dalej boli jak ... pełna sił i zapału .. tym sercem na niebie oddajesz mi siebie , tak tak cudnie razem żyć Bralam skrzypowite i nic nie pomagalo, zapisalam sie do dermatologa- zapisal mi tablektki, szmpon do mycia wlosow i plyn do plukania, dodal ze są to zmiany zwiazane z dojrzewaniem i lojotokowe.. Help!!!!!! Witam. No właśnie,bo zachowujecie się tak jakbyście wiedziały lepiej od niej samej czy sobie zrobiła operację czy nie...
Hej Julia
PrzeglÄ…dam ten wÄ…tek bo za kilka dni mam pierwsza rozmowÄ™ kwalifikacyjna i powiem wam, ze strasznie siÄ™ denerwuje.