Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black
Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black

a potem jeszcze na lewe zwolniania albo sie podpis gdzie trz

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Nie 20:15, 23 Mar 2014    Temat postu: a potem jeszcze na lewe zwolniania albo sie podpis gdzie trz

Jestem na 1 dniu i oprócz zupy zjadłam jajeczko z 1 kromką wasa, 3 małe jabłka i 2 kiwi. [link widoczny dla zalogowanych] Zapytam w takim razie czy zęby Pani tez leczy na NFZ czy raczej prywatnie,bo jak na NFZ to wiadomo jak to sie konczy.To ze powinni dokładnie tak samo pracowac ci prywatni jak i ci na NFZ to jest prawda.Ale szary człowieczek tego nie zmieni.O wszystkim zawsze decydował pieniadz,u nas w kraju,za granicą również.Ba ,powiem więcej,to boli,ze człowiek tyle jest wart ile ma w kieszeni.
Dzidziuch
Ewentualnie,czy mogłm zajśc w ciąże (to niby nieprawdopodobne,ale w końcu przyjmowałam inaczej niż brzmi zalecenie antykoncepcyjne)?
poprostu ŻYĆ, ale samej tak...

jesli chodzi o turystyczna to mozna wystapic do ambasady kanadyjskiej o przyznanie takowej lub mozna po prostu liczyc na to ze nie bedzie zadnych klopotow na granicy. [link widoczny dla zalogowanych] Gdzieś słyszał, że nie będzie nigdy nic dźwigał, że nawet piwa nie wypija, a co najbardziej go dołowała, że może być impotentem.

ale nagle cień zaczyna się poruszać! kiedy dały znać pierwsze objawy? Czy mozecie polecic jakis sprawdzony gabinet i lekarza? witam serdecznie was dziewczyny!!! Dosyć mam udawania,że wszystko jest w porządku,izolowania dziecka od ojca-pijaka,wstydu! [link widoczny dla zalogowanych]
W tamtym roku przekroczyłam magiczne 3+0 i wcale sie źle z tym nie mam tylko ta samotnośc, a bardzo lubię gdzieś łazić: 75B to nie jest jedyny słuszny rozmiar. Znaczy że mam jakaś chorobę a nie chce w takim wieku być już poszkodowany W pracy jak robię choć dźwigam to nic się nie dzieje a synka jak noszę to po trzech miuntach drętwieje ręka. Daj Kesjana albo Iza albo Esterka Albo Nikola ale w wersji Nicole Ładniej niż po polsku w kazdym razie ta zona to aniol a on po prostu to wykorzystuje, nie chce jej dac rozwodu teraz, no jakby mogl dac jak tu ma wszystko na kiwniecie palcem a w turcji nie mialby nic. witam w naszym gronie co do alkoholu podobno nie polecaja bo cisnienie wzrasta i głowa boli ja wole nie łaczyc ale to moze indywidualnie moze jedno piwko lub lampka wina , ale to juz od ciebie zalezy Moim zdaniem beż.
Uważam, że jest rewelacyjna, czy ktoś może wie gdzie ona pracuje?
calym swiecie.
W każdym razie ja bede się trzymac starej wersji
hej ewcia, dobrze ze jesteś.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)