a teraz robie to samo znowu sie pakuje, tylko tym razem nie

PostWysłany: Czw 9:57, 20 Mar 2014    Temat postu: a teraz robie to samo znowu sie pakuje, tylko tym razem nie

;(( [link widoczny dla zalogowanych] Ej, te 'ciuchy' są ze śmietnika? Mysle, ze chodzi o ten:
nie chcial wyjsc wiec rozwiercanie, dlutowanie, ciecie, kruszenie itp swinstwa.
co trzeba jesć
Nie przetraszyłam się , polałam spirytusem i poszłam spać.

no i jakie sa efekty - to na serio motywuje!!! [link widoczny dla zalogowanych] Jak tam humorki po swietach?

W sumie nie jest zły, ale chyba za niski, takie bynajmniej sprawia wrażenie, zresztą Marysia i tak z nim będzie. KAZDY MA SWOJE ZDANIE!!Ja uwazam ze kolczyk w pepku to cos kobiecego i bardzo fajnie wyglada!!trzymam ze wszystkimi sztame ktorzy maja kolczyk hii ja wlasnie mam od piatku i narazie nie zapeszajac jest wszystko oki oj ale troszke boli ale dalam rade hii pozdrawiam zeby wyszukac cos nowego Więc i ja się wypowiem, bo jestem już chyba weteranem. Ból jest coraz gorszy - w ogóle nie ustępuje. [link widoczny dla zalogowanych]
ja znam Fortunatę i mogę Ci śmiało polecić. Ja polecam kursy w Akademii Berendowicz-Kublin, świetni szkoleniowcy i konkretna wiedza. A skąd niby wiadomości trąbią o przemocy w rodzinach, o katowaniu dzieci itd.? Ja sama myslalam zeby za jakis tydzien udac sie do takiego salonu kosmetycznego i zapytac o ten makijaz permanentny, w sumie lekarz powiedzial ze to za wczesnie bo rana jest jeszcze przekrwiona ale ja juz dłuzej nie chce czekac, bo juz są upały a mi tak głupio chodzic z opaska uciskową, ktora i tak jest minimalnie za mała. Systematyczność popłaca. dusić ok 45 min tak aby kapusta była mięka potem rozjaśniałam..
Za dwa miesiÄ…ce jak mi siÄ™ nie uda czeka mnie inseminacja zobaczymy moĹĽe to pomoze Trzymajcie za mni kciuki
Ja tez wrocławianka ale w Poznaniu mam swoich lekarzy.
jestem jestem.wczoraj balowałam.imieniny miałam.i macie rację jak nie wsłuchiwałam się w siebie ,bo byłam zbyt zajęta to nie zauważyłam żadnych niepożądanych objawów.Dzisiaj 7 dzień i 1,5 kilogram mniej.Tyle,że bez wody tzn.przy minimalnej ilości,bo nie cierpię tyle pić.Kasieńka23 dziękuję za pamięć.Pozdrawiam Was wszystkie i oby tak dalej.
Czy ktoĹ› z Was wie moĹĽe, gdzie teraz jest Venus?
Podkłady zawsze odpowiednio dobrane kolorystycznie
Serum do biustu jedynie ujędrniają.