akz (akz@poczta.onet.eu)

PostWysłany: ¦ro 0:42, 26 Mar 2014    Temat postu: akz (akz@poczta.onet.eu)

W ulotce jest napisane że codziennie a poza tym każda dziewczyna z tego forum też brała to co dzień.... [link widoczny dla zalogowanych] Wyleciala sama woda. Izabelle25 - ja wprawdzie nie F tylko D, ale i tak kupienie dobrego stanowi problem...
Iza_de:
Na dodatek dostałam Pyralginę przeciwbólowo i jak się okazało dostałam po niej zapaści i ledwo co mnie uratowali.

slodkamalinka Ty napewno masz zaj**iste imię tak jak i nik [link widoczny dla zalogowanych] Aquamid jest na stałe.

Nie mozna zaraz po glodowce robic oczyszczania watroby bo organizm po glodowce jest nieco oslabiony,trzeba zaczekac ok 3 tygodnie na naturalnych produktach. A kosmetyki John Frieda to nie sa do farbowanych tylko ale do kazdych. właśnie stawałam na wagę i pokazało się 55,7 kg Ja wykluczyłam przede wszystkim słodycze, które pochłaniałam w dużych ilościach. Co do wizyty to niestety jestem umówiona teraz na 30.07 chyba żebym miala wcześniej rodzić. [link widoczny dla zalogowanych]
Poza tym, to twój ważny dzień, w którym wcale nie musisz czuć sie jak szara myszka. Zobaczymy co z tego będzie odswiezamy moim skromnym zdaniem część 2 jest zdecydowanie lepsza oglądałam ją 48 razy dobrze piszesz, nie mamy na to wpływu, finalnie i tak wszystko w rekach Boga, nie ma co sie bardzo denerwować ja sie nie denerwuję, ja się niecierpliwię pozdrawiam wszystkich ale poddalismy się i .. jak dajecie radę z jedzeniem?
Technologia wytwarzania:
Czasami myślę że takiej nastolatce która ma pochrzanione w główce przydałaby się nauczka, tylko szkoda by było dziecka bo ono niewinne że matka nieodpowiedzialna.
czy jest to szkola godna polecenia?
).
F.W.Nietzsche