Albo graj w lotto

PostWysłany: Pon 17:07, 24 Mar 2014    Temat postu: Albo graj w lotto

Niby nie daleko od mojego rodzinnego Slupska na Pomorzu (800 km) [link widoczny dla zalogowanych] Taka moja opinia.
i ja do niej wrócę w czerwcu bo tym razem to będzie mój ślub i ślubny makijaż
Ale...
Zaczeło sie dość dawno jakieś pod rok temu gdy paznokieć zaczol wrastac na poczatku bez zadnej ropy sie to oblawialo tylko sam bol ale totem to sie jakos goiło bylo spokoj kilka miesiecy i znowu.

hey co myslicie o paznokciach żelowo-akrylowych, czym różnią się od samego żelu czy samego akrylu? [link widoczny dla zalogowanych] Kiedys przez przypadek wylądowałam w Opolu u Berendowicza na pokazie.

Po trzecie bardzo dobra firma to Kettler - sprzet drozszy ale profesjonalny ( urzuwany na silowniach) . Dla mnie bardzo dobrą masażystką jest Pani Karolina, którą pozdrawiam i dziękuję za chwile odprężenia, szczególnie po tygodniu intensywnej pracy i zmaganiu się z coraz to nowszymi hobby moich synów . Ja zacząłem dosyć ciężko pracować kilka miesięcy temu i też budzę się po nocach z drętwymi rękoma aż do łokci i jestem pewien, że to od tej pracy bo te problemy zaczęły się wraz z podjęciem owej pracy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wytrwałości życzę! pomiarów nie było, indywidualnego podejścia do klienta też nie, był za to bolesny masaż wyszczuplający. [link widoczny dla zalogowanych]
Niestety nie udało im się i do tej pory ta trucizna zatruwa ludzi od środka. No popatrz...nie stosowałaś nigdy tabletek antykoncepcyjnych a pomimo tego miałas guza tarczycy...dziwne...piszesz,ze sprawa dziedziczna...nie znasz historii chorobyani mojej animojej rodziny i nie wiesz jak było u mnie a starasz sie od pierwszego wpisu skierowanego w moją strone mnie zdyskredytować... Hepp Ty idziesz teraz na wizyte w piątek..dowiedz się prosze paru rzeczy od dr Żarka,bardzo mi zalezy z tego co czytałam etc to po prostu organizm musi sie przyzwyczaić do całej nowej sytuacji.właśnie dlatego tak bardzo ważna jest silna wola na początku(w dalej w sumie też ),żeby się nie załamać i dalej wytrzymać.ja tak kiedyś zrobiłam-dwa tygodnie ścisłej diety, staję na wagę-0.5 kg mniej!niezbyt mnie to usatysfakcjonowało więc sobie odpuściłam ale podobno mało kg trudno zrzucić-to prawda niestety powodzenia Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkie dziewczyny z Trójmiasta i nie tylko ja rano pije tylko maslanke,potem zhadam jablko i przez reszte dnia tylko zupa,dodatkowo kawa-ja prowadze siedzacy tryb zycia i jesli porzadnie nie dietkuje to kg nie spadaja Chcesz zmarnowac kase to smialo.
http://www.stwardnienie-rozsiane.org/Cwiczeni a-dlloni-i-palcow-t122.html
Muszę się wybrać do fajnego fryzjera,który doradzi mi z fryzurą ma niskie ceny i jest w pobliżu centrum katowic.Pomóżcie
Aerosmith - I Dont Wanna Miss A Thing