Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black
Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black

biore jeszcze tabletki antykoncepcjne ale nic mnie nie bolal

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Śro 17:46, 19 Mar 2014    Temat postu: biore jeszcze tabletki antykoncepcjne ale nic mnie nie bolal

nie każdemu jest po prostu dany kolczyk w niektórych miejscach ... [link widoczny dla zalogowanych] Boje się nie tego, że coś mi się stanie - ale jak ja wytrzymam ??
Silne srodki przeciwmigrenowe.

ochhh do sprzatania zakamarkow nastepnym razem kogos wynajme!! [link widoczny dla zalogowanych]
Czuje zwiększoną termogenezę i ciągle mi gorąco. i ja czekam ,i czekam na czestochowianki i nic dzis jest sobota, maz za granica, a ja siedze sama w domu , ale jeszcze troche i lece do mojego mezyczuszka ale za 3 tygodnie wroce i pewnie znowu bede sama siedziec - NIE! pewnie że Górniak! Dzis nawet cukier z herbaty wyeliminowalam. Operowana byłam w Siedlcach w Szpitalu Miejskim przy ul. Jeszcze jedno. Jak dla mnie porażka.
6 - duĹźych zielonych cebul (ze szczypiorkiem)
Witam wszystkich.
Zastanawiam się jaka firma oferuje dobre praktyki, bo w tym zawodzie tylko to się liczy.
Jeżeli będziesz chciała o coś zapytać to na forum ajentów jest czat.
Nos kreconej wyjsciowy fatalny ( sorry krecona ) ,a po korekcie boski!!To wlasnie swiadczy o talencie lakarza ,ze nie zrobil super noseczka z niebrzydkiego nosa tylko zrobil przepiekny nos z brzydkiego i wielkiego.
szczerze mówiąc ja kocham tanczyc i chodz było to niebezpieczne w moim stanie przed operacją poszłam na dyskoteke potanczyc sobie tak jak lubie..

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)