bronski beat-smaltown boy

PostWysłany: Pi± 21:29, 21 Mar 2014    Temat postu: bronski beat-smaltown boy

Do kawa_bez_mleka [link widoczny dla zalogowanych] Moja koleżanka miała wypasek samochodem, bo w czasie jazdy zaczął jej się spuszczać maleńki pajączek nad kierownicą.
cooo??
1.
Albo tylko jedno .
Pić sie faktycznie chce, noi te uderzenia gorąca

obie są ładne, ale wolałabym wyglądać jak Cichopek [link widoczny dla zalogowanych] Hej dziewczyny.Od początku roku mam problemy z okresem.Najpierw przez 3mies nie miałam.Później dostałam i miałam goprzez 2tyg.

teraz mysle, ze chyba nie. czy myślicie że mogę być jeszcze w ciąży, że jest jakaś nadzieja? ale z was czuby,ze chcecie nogi wydluzac ja mam takie dlugie kopyta,ze chetnie bym skrocila niestety nie da sie ! Zobaczymy. sie nie udało ,ale tez wiem ze duzo kobiet jest zadowolonych z zabiegow u Bromy ,tak ze w zyciu trzeba miec nie tylko pieniadze ale i dużo szczęścia. [link widoczny dla zalogowanych]
Rzeczywiście, nie pomylił sie, bo po 3 miesiącach w końcu zaczełam normalnie zasypiać W najmniej ciekawym momencie miałam norme przekroczona 2000 % .... Cos tak jak kontrakt - ale nie k**ewstwo. pozdrawiam no to co z tym piwem, kiedy proponujecie? Pieniadze W Polsce nie zarobilabym nigdy takich pieniedzy jakie zarabiam tutaj Na szczescie jestem tu tylko pol roku Zarobie na studia i uciekam czym predzej! Mam 14 lat i po moim genialnym pomyśle na odchudzanie zanikła mi miesiączka .
Jestem ciekawa jaki rozmiar ja będę miała w tym wieku.
A czy wykonywałas jakieś ruchy brzuchem, masowałaś go z dołu do góry, przękręcałaś się parę razy z boku na bok?
każdy fryzjer do którego pójdę mocno skraca mi włosy (tak do ramion).