Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black
Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black

Ciacho, moĹźe chodzi Ci o Swiss Boy Lou Serna?

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Wto 23:14, 25 Mar 2014    Temat postu: Ciacho, moĹźe chodzi Ci o Swiss Boy Lou Serna?

karolin.ka-> a w jakim miescie pracujesz? [link widoczny dla zalogowanych] Na moje nieszczescie kobiety w mojej rodzinie rodzą duze dzieci ,a wiec i mi sie trafił kolosek, ktoremu trzeba była wspomoc przyjście na swiat cesarką.Z mojego płaskiego brzuszka zrobił mi sie worek skóry ,która sie niezstąpiła, orzaz rozwleczone mięsnie podłużne z 2 mm do 1,5 cm z racji zbytniego rozciągniecia.
1szkl.
Bula, ładny kwiatuszek
Cos mi tam jeszcze świta...:

-żel na tipsie (tips french, tips mleczny) + malowanie 35 zł. [link widoczny dla zalogowanych] Za to u mnie pojawił się inny problem a właściwie wątpliwość..

Jak to cennik ruchomy? Wiem ze On jest normalnym człowiekiem który bardzo potrzebuje czyjes bliskosci, miłosci, kazdy chce sie czasem po prostu przytulic, poczuc ciepło drugiej osoby i ja bym bardzo chciała mu to dac. lekarze neonantolodzy okazali soę cudowni, położne na odziale bardzo pmocne i wyrozumiałe dla matek. A jak nie będą mieli miejsc to i 50 wizyt nie pomoże. Ja tez nie moge sie zgodzic z Twoja opinia. [link widoczny dla zalogowanych]
ZŁA KOBIETA BYŁA W Poznaniu [link widoczny dla zalogowanych] co do wymiotow to pewnie dostaniesz leki przeciw wymiotne ja takie dostalam i po narkozie zero nawet mdlosci wiec tym naprawde sie niemartw . ale teraz to już normalnie do tego podchodzę... Pani ginekolog powiedziała mi, że nie można podczas kuracji współżyć, a kiedy rozpocznie się okres to przestać, a po zakończeniu wznowić zażywanie tabletek. TAK! polecam salon VIRGIN w Chmielowicach naprawdę jest super!!!
Długi okres czasu strasznie bolały mnie plecy (w okolicy łopatek).
Dla okrągłej twarzy chyba jest ok?
Jewel - Foolish games

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)