do Magunia:

PostWys³any: Wto 18:39, 08 Kwi 2014    Temat postu: do Magunia:

Julia15, słuchaj ja też mam zniszone włosy właśnie przez to że prostowałam przez ok 2 miesiące i teraz to bym Ci raczej radziła nic z nimi nie robić żade przedłużenie itp nie pomoże Ci ich odbudować a narazie powinny \'odpocząć\' i musisz dać im troche luzu.
który ma ich rzucic na kolana. w dupie mam rozwarcie, rodze i już - to ona ;

Mam pytanie. [link widoczny dla zalogowanych] Tomasz Stoma
To nie jest dretwienie w nocy. Andru Donalds \Mischelle\ może to to? dopiero po jakimś czasie do tego sie przyznała Tak mi wytłumaczył lekarz rehabilitant i dla mnie jest to logiczne. Nogi pracuje na \nozyce\ i miesnie brzuch sa w ciaglym ruchu. [link widoczny dla zalogowanych]
no i ja chce sprobowac tylko nie wiem czy dobrze rozumiem:tzn 1 seria to jest te 6 cwiczen(to raz z jedna potem z dwiem nogami itd)no a w 1 dniu trzeba tych 6 cwiczen z przytrzymaniem na 2-3 sekundy zrobic tak?czy jak bo ie kumata jestem cos był już widoczny pęcherzyk ciążowy, a dzidzia miała 3 mm. Akumulatorki do ładowania się zużyły i trzeba kupić nowe - wchodzą 2 wielkości zwykłych paluszków. Rozumiem że ludzie sie ich boją, aczkolwiek ten strach jest nieuzasadniony. Już doprowadziłam kuchnię do ładu (nie cierpię gdy rano coś w zlewie stoi!!) i mogę jakiś filmik na dobranoc sobie obejrzeć. dobrze wiedzież, że są jeszcze inni, którzy czują to co ja. odrazu czujesz że chudniesz !!

W środę mam kolejną wizyte jak juz bede znała wyniki i będzie wszysko ok to może powiem we święta.
za miesiac wszyscy beda nia rzygac, tak jak cichopkowa.

Czy ktoś wie gdzie pracuje Pani Agnieszka, która chyba jeszcze rok temu pracowała w salonie Venus przy ul. [link widoczny dla zalogowanych] Wymagane doświadczenie, bez nałogów.
chodzi o załatwianie sie z rana. i jak cos znow 3 raz kwas!! Masz wybor od najtanszych po najdrozsze towary tej samej marki i nie tylko.. Salon jest czysty, zadbany, z przyjemnością się do niego przychodzi. w tym samym laboratorium czy w innym?? [link widoczny dla zalogowanych]
Cebula Od tej pory wyrywam - mam ich 5 Będę pisać - dodawajcie mi wsparcia kochane koleżanki.Czy któraś z Was dzisiaj zaczeła ???? . Nazbierałam miske wiśni i wyłupywałam pestki w każdej wisnia była z robakami. Ufff...!! przez 5 dni jedzenia małych ilości schudłam 1 kilogram?!
U mnie ogólnie już dobrze,chociaż jeszcze śpię na wznak,wsparta na 2 poduszkach;próbowałam leżeć na boku(jak zwykle),ale obawa o szwy kazała mi na- tych-miast wrócić do pozycji na wznak,nie ma co szarżować.Głowa do góry ,Olala,są zdecydowanie gorsze operacje niż usunięcie tarczycy.Trzymaj się,pozdrawiam serdecznie - dan47.
Benusik jakieś dolegliwości na naszym etapie?

Wtedy poczulam ze cos trace.
na zdrówko gdybyś mogła o tej ważnej dla mnie sprawie napisać kilka słowek na mail byłabym Ci wdzięczna do końca życia.

pozdrawiam Regine każdy mówi co innego.. nie mam pojecia, nie jestem na biezaco Julii, tak mi przykro z powodu Waszej straty. [link widoczny dla zalogowanych]
? Najgorsze jest to, ze ja powoli zaczynam gubic siły. Jak poszłam do nowej szkoły, zamiast jak masz na imie było twój tata jest murzynem? Oj te pytania rzeczywiście moga człowieka dobic ,bo tak naprawde czasami sa wyrwane z przysłowiowej czapy Poszukuję niani dla 10 miesięcznego chłopca od września na około 5 godz. No ciekawe czy odpowiesz? Na początku ciąży miałam te problemy i to zawsze pomagało.

odswiezam
Nawet jesli obydwoje rodzice są \rdzennymi Polakami\ a imię jakie wybiorą dla dziecka to Izaura czy Enrique... Regularność odżywiania jest istotnym czynnikiem wpływającym nie tylko na utrzymanie należytej masy ciała, ale także na ogólny stan naszego zdrowia.
Nie mowiac o rodzinie w polsce ktora nie bedzie wiedziala jak cie szukac.

Wiem, że są wyjątki; [link widoczny dla zalogowanych] Jestem tego zdania.
Kiedyś na te problemy cierpieli tylko ludzie starzy przyjmujący paracetamol dziesiątkami lat. Wyglądałam koszmarnie, staro, źle mi w ciemnych kolorach. W okolicy szyji po stronie wykonywanego zabiegu mam skurcze. Śledzę sobie wasze wypowiedzi i coraz bardziej mi się tu podoba aż napisałam do Was Ja nie mam co prawda takiego Fatalnego zauroczenia ale z tego co piszecie to jest to z jednej strony męka , a z drugiej cudowne uczucie tym bardziej, że wy macie swoje drugie połowy i nie dążycie do zrujnowania życia i sobie i Waszym Księżom , oni poprostu są dla was fascynujący jako ludzie , a nie tylko jako ciała (sex, sex i sex) jak to robią niektóre dziewczyny I to mi się podoba Bo jak to już któraś z Was napisala SEX TO NIE WSZYSTKO i mialo byc 10kg w 14 dni, chyba jakas zacmiona bylam jak to pisalam [link widoczny dla zalogowanych]
Maszynka moze się sprawdza do golenia na łyso, ale nie do cieniowania... [link widoczny dla zalogowanych] spodobalo mi sie to o ocenianiu Ona odbyła Long Staż i jest naprawdę zadowolona. Sprzedano chyba z 200 biletów promocyjnych . kurcze ale amm problem bo w poniedzialek mam okres...i chyba bede musiala przrwac kuracje bo inego wyjscie chyba nie ma??? Polecam wosk nablyszczajacy z Joanny tym bardziej jesli masz wlosy puszczace sie, suche, bez blasku (nie polecam do tlustych!!).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)