Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black
Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

dziecko ty się dobrze najedz i napij, bo tam ci już nic ni

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pi 17:16, 21 Mar 2014    Temat postu: dziecko ty się dobrze najedz i napij, bo tam ci już nic ni

Ale potem zajrze [link widoczny dla zalogowanych] ketonal, pyralginym bądź coś mocnego, jednak żaden z tych mi nie pomagał na długo i pierwsze 2 noce były ciężki.
w ciąży a ja na szczęście nie jestem.
W sierpniu mialam juz okropna pogode, padalo i robilo sie zimno.

Ale jak narazie to chcem ! [link widoczny dla zalogowanych] Ja mam 33 lata - z moim facetem jestem 4,5lat.

stanik.” Nazywam się Artur Broma. Jak mija poniedzialkowe popoludnie? POZDROWIENIA rano znowu nakladam pianke bez rozczesywania i czasami sie fajnie uloza a czasami sa tak beznadziejne ze do szkoly mi sie odechciewa isc.. [link widoczny dla zalogowanych]
czyli robmy skret do prawego kolana a w tym czasie noga lewa jest wyprostowana i wyciagnieta tuz nad podloga. handlowej przynajmniej tak mi sie wydaje... Bożena w Kielcach . Ja od początku chciałam prywatnie.Uważam,ze to nie jest jakaś fanaberia z naszej strony.Jeżeli mamy taką możliwość,to czemu nie skorzystać.Zawsze to milej rodzić w lepszych warunkach,bez niczyjej łaski i gronkowca. wiem jak bardzo sie boisz bo ja tez bylam przerazona ale dziewczyny z naszego forum bardzo mi pomogly .
Mam nadzieję że po jutrzejszej wizycie i zaleconym konkretnym leczeniu uda mi się szybko i bezpiecznie zajść i donosić ciążę
Mogę się już z Wami podzielić swoimi spostrzerzemniami.
olaaaaaa ja mam ten sam problem.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo