Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black
Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black

gdyby ktos nam dal jeszcze jedna szanse i obudzily bysmy sie

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Wto 4:42, 25 Mar 2014    Temat postu: gdyby ktos nam dal jeszcze jedna szanse i obudzily bysmy sie

łodzkiego, jeżeli chcielibyście namiary na dobrego specjaliste, to napiszcie na forum - skontaktuje się z wami. [link widoczny dla zalogowanych] Chciałam tak: jaki jest pani autorytet?
Po obejrzeniu kliku odcinków, wiem jedno Ola jest zwykłą , dziewczyną z krwi i kości , która ma takie same problemy jak my (nadwaga, stres...)
tam sa luszie i wiadomosci na wszystkie tematy zwiazane z operacjami
eliminuję przez muzykę w słuchawkach

a teraz robie to samo znowu sie pakuje, tylko tym razem nie z ksiedzem a z zakonnikiem [link widoczny dla zalogowanych] Ojjj nieładnie !!!!!

nie znam zadnego Janika jestem z Poznania droga.pani klamczucho, dziwne, ze dopiero teraz napisalas na tym forum, pozno troche i nie przesledzilas moich wypowiedzi idiotko zalosna. lece do domciu co prawda tylko na tydzien, ale bardzo sie ciesze buhabuhabuha ale mnie rozbawilas. może któraś z Was ma taką firmę? Ja dzis sie smieje, ze powinni mi ja wreczyc na lotnisku 10 lat temu [link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam Was wszystkie! polecam salon fryzjerskireflex na ligocie Blizna gleboka jak krater po granacie. mozesz sie starac tradycyjna sciezka - idziesz do ambasady i skladasz aplikacje o Visitor Visa, nastepnie stad wysylasz papiery o np. Obcina i mnie, i mojego brata (jego za 30 zł, mnie za 60, więc majątek to nie jest). Boże, co to był za pająk! Te kokosy za granicą też są kwestią dyskusyjną, bo w takiej Irlandii juz rośnie bezrobocie.
ale mogła by mieć ciut większe wcięcie w talii i okrąglejsze bioderka, wteby byłaby po prostu ideałem....
chyba tak to było, ja cały dzień w pracy tylko przerzucałam stronki, wiem że jest ciężko, najważniejsze jest przekonanie ŻE NIC CI SIĘ NIE STANIE

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)