Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black
Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

JA ZAWSZE MOCZĘ GŁOWĘ CIEPŁĄ WODĄ...ROZCIERAM OLEJ W D

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pi 15:15, 21 Mar 2014    Temat postu: JA ZAWSZE MOCZĘ GŁOWĘ CIEPŁĄ WODĄ...ROZCIERAM OLEJ W D

wszyscy mieli zony, ale lecieli na wszystko co mialo dziure miedzy nogami. [link widoczny dla zalogowanych] ja tego nawet za darmo bym nie wzięła.
dalej mieszkamy z tesciowa, bo remontujemy dopiero sobie mieszkanie u moich rodziców w domu.
masz jakis sprawdzony przepis na niskoweglowe ciasto?
omówione wszystkie zagorzenia wraz z możliwością uszkodzenia nerwu i brakiem czucia w połowie ust , brody i języka.
Proponuje nieco zapomniane ale Polskie:
jakie są zarobki np.

napewno z takiej wagi wyjsciowej 160 kg .. [link widoczny dla zalogowanych] Moja na nodze ma już 3 miesiące, na razie nadal czerwona, rozeszła się minimalnie (w najszerszym miejscu ma jakies 2-3mm, przed wycięciem była na ok.1,5 czy nawet 2cm).

i tutaj, mm\amym [rzedstawione czysto biologicznie owłosienie u kobiet: Moje zdanie jest takie, wiekszosc diet jest tworzona raczej po to aby mogl ktos na niej zarobic - jakas ksiazka, seminaria itd. calym swiecie. Łatwo trafić, musisz spytać. gratuluję wszystkim szczęściarom!! [link widoczny dla zalogowanych]
cześć Miesiączkę miałam, ale nie wiem w którym jajniku wytworzyło się ciałko żółte (bo bez niego nie było by miesiączki). Leidisssq, pare postow wczesniej napisalas cyt. W chwili obecnej ważę 60 kg. bardzo pocieszające słowa-chyba wszystkim sie przedadzą tym co jeszcze sie nie mogą zdecydowac, lub tym osobom ktore właśnie czekają na zabieg. nosiłam gips na lewej ręce od palców po łokieć ... Wazne ze masz to juz wyciete!!!!!!!!! bardzo jej pomoglas-nie ma co!
Podnoszę temat, bo właśnie jestem po nieprzespanej nocy.
Oczywiscie wspierajacy przemysl zwiazany z cukrem i z weglowodanami.
Chcę zrobić sobie tipsy żelowe i wydaje mi sie, że są lepsze niż akrylowe pod wieloma względami.
To są brednie i ten co to napisał kompletnie się na odchudzaniu i ćwiczeniach nie zna !!
Mówię wam przeczytałam te wszystkie posty i jeszcze bardziej zaczęłam się bać !!
Jak go przeżyć? Napisany dla tych pozostawianych

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo