jakto hrabianka jest ?

PostWysłany: Sob 15:59, 22 Mar 2014    Temat postu: jakto hrabianka jest ?

Otóż moje poglądy są zupełnie inne niż raquna. [link widoczny dla zalogowanych] OJ Killa jak chcesz ja przemywam tlyko spirytusem i potemm mascia nie wiem zrobish jak uwazasz mozesz nie przemywac spritem pzrez tydzien i zobaczysz jak to bedzie ja przemywam i mi nic nie jest tlyko pomaga... ja czytam:
DUŻE RABATY - TO NAPRAWDE DZIALA
Chcialabym sie dowiedziec od was jak wyglada sytuacja w Kanadzie.

Dwa , trzy tygodnie poza domem i stresami z połówka u boku ... [link widoczny dla zalogowanych] Też chętna by coś ze sobą zrobić, wziąć się za siebie, czy tylko tak się przywitałaś ?

[link widoczny dla zalogowanych] 06753.html czesc dziewczyny! Siwaaa-A o jakÄ… dziurÄ™ chodzi? Grapka napisz do mnie na adres [link widoczny dla zalogowanych] - podaj numer gg a ja sie odezwe . [link widoczny dla zalogowanych] .jpg [link widoczny dla zalogowanych]
DZIEKUJE!!! jak można ,,usunąć'' ten kolor ... a z tym octem to nie wyjda rude włosy czy cos? u mnie jest taka opcja,ze jakimś trafem paznokiec zaczął mi wrastać pod paznokieć.cała płytka się uniosła i pożółkła;/ najpierw chodziłem do dermatologa ,bo podejrzewałem ,ze to grzybica czy coś tam.ale po badaniach mykologicznych okazało się ,ze nic nie ma;/ Na moje nieszczęście posłuchałem kogoś kto mi powiedział,zebym nic nie robił,a przycinał paznokiec na prosto pomyślałem,że nie boli,to może będzie ok. MOże trzeba się jej wystrzegać a inne są ok? Tak w ogóle to ja mam 20 latek... Mogę zagwarantować pełną dyspozycyjność.
Teoretycznie tak, można bowiem ułożyć dietę, aby obfitowała w składniki posiadające jak najmniej kalorii.
Jak coś fajnego czytaliście podzielcie się !!!
to jest wysoka dziewczyna
Co za masakra.