Jeśli bardzo ci to przeszkadza:

PostWysłany: ¦ro 4:13, 26 Mar 2014    Temat postu: JeĹ›li bardzo ci to przeszkadza:

Gdy już miałam nóź na... [link widoczny dla zalogowanych] mi kolanko ucieka do srodka, wczeniej mialam raz prostowane ale bylam mala mialam 12lat wiec po intensywnym wzroscie i tak znow polecialo.wies zjesczze jest tak ze lekarz mi powiedzial ze jak wyprostuja mi kosc to skrot sie tez wmniejszy automatycznie ale jak to bedzie w czasie zobaczymy.
Smarowałam przez tydzień palucha preparatem Schoola i ten wrastający paznokieć lekko zmiękł, zacisnęłam zęby i wyciełam to, co wrastało mi w skórę.
Naughty jaką ditetkę stosowałaś )) Podziel sie z nami to może i my zaczniemy sie tak wspaniale odchudzać Może to sietka kapuściana Pozdrawiam :*
ja to tam nie wiem, wszyscy tylko narzekajÄ….
PROFILAKTYKA to słowo klucz!
troszke boje sie jutro bo mam party w szkole i bedie duuuzooooooooooo jedzenia chcialabym sprubowac co sie je w innych krajach i juz sie boje

Zobaczę wieczorem, bo w tedy zawsze miałam kryzys i pożerałam wielkie ilości jedzenia. [link widoczny dla zalogowanych] w tym roku zima przyszla wczesniej.rok temu, o tej porze swetry mialam pochowane gleboko w szafie.

Na tym teledysku są w okolo niego jacys ludzie. Sama nie wiem, jak miał się urodzić Tomek, to mąż chciał Jasia, teraz znowu o Jasiu mówi, a mnie osobiście nie podoba się to imię. joolik ja tam zadna artyska a mam nos jak nalezy Tzn. jednego wywalili tak?? [link widoczny dla zalogowanych]
Mąż zawiózł mnie we wtorek, odebrał w sobotę. to cos z wamy jest zlego bo inne narodowosci to unikaja Turkow ... Matko Kochana na allegro opis jest że to 500zł kosztuje przez 2 mce, i dużo i mało Co do sztucznej skory to jest chyba nowe zjawisko, czytałam troche na necie ale w sumie nie znam zadnych szczegolow, mozesz powiedziec cos wiecej? Ma piękną twarz Zwłaszcza ta kamizelka z krawatem - na upalny dzień, lub z marynarką - na chłodniejszy. Nie mowiac juz o tym, ze nabierzesz pewnosci siebie!
jezeli w czasie wlewu