Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black
Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black

jestem juz w 24tc i jest spoko

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Wto 6:02, 25 Mar 2014    Temat postu: jestem juz w 24tc i jest spoko

Wiecie co wydaje mi się że Żywa ma rację co do \pochodzenia\Larego.On chyba jest z góry.Jakie on wymyślił wyjazdy rodzinne.Chyba jak w niedziele zabiorę dzieci do kina bo w tygodniu nie mam czasu taki zapieprz.Aco do pomyłek to chyba PH mają Symbole i to wszystko oni wpisują a nie biuro.Ale zawsze zwalają winę na fakturzystki i kierowców.Larry gdzie ty pracujesz że masz plan 5000 hekto,napisz ile u Was zarabia kierowca i ile wywozi hekto to się z chęcią przeniosę.Pozdrawiam prawdziwych pracowników Trade [link widoczny dla zalogowanych] Cześć dziewczyny Moja praca polega na tym, że pakuję rzeczy w papier i torebki, format A4, dziennie od 500 do 1000szt.
Trzeci dzień:
To znowu ja...
facet albo facetka najpierw naciągają ci skóre szczypcami to troche boli a przebijanie NIE ..
pozdrawiam serdecznie

Przestalo mi smakowac mieso,wedliny ,slodycze,ciasta wlasnie dzieki glodowce. [link widoczny dla zalogowanych] Pozdrawiam.

dojazd na terenie warszawy 10zł. Hej dziewczyny! odebrałam wyniki tokso i nie wiem jak je zinterpretowac czy nalezy biec do lekarza czy nie: Hej, troszke mnietu nie było, zapomniałem o świecie na trochę, ze wgzlędu na prace którą w końcu znalazłem po paru miesiącach zawieszenia psychicznego Od 2 tyg nawet się dobrze pracuję oby tak dalej JA JUZ JESTEM JUŻ 10 MIESIĘCY PO ZDJĘCIU APARATU I MAM KOLANO ZASTANE I DOPIERO ZGINAM 30 STOPNI [link widoczny dla zalogowanych]
Masz rację pewnie nasze odwyki itp....... Jeśli jestes zainteresowana/y lub chciał(a)byś zdobyć więcej informacji śmiało- napisz do nas: Dzięki. ''Masowanie przez majtki'' to masturbacja ??? mieszka - wydaje mi sie ze w grupie żywiec -jesli chodzi o siedzibę główną- nie jest źle , slyszalam ze tam jest calkiem inaczej niz w oddziałach..oddzialy traktowane są po macoszemu.. To strasznie męczące-szczególnie, gdy obie nogi są złączone i powoli trzebe je opuszczać... Jeśli chodzi o tycie będące efektem przyjmowania tabletek to bywa z tym różnie.
Mam zamiar zostac tam min rok.
Mamy duże podwórko obok las, łąki ogólnie dużo zieleni.
ciasto na naleśniki:
ggggggg prosze wyslij mi swoje zdjecia z przed i po wstrzyknieciu.
co pani podcina skrzydła w pracy?

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)