Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black
Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

Na następny dzien czułam, ze cos tam mam, ale nie bolało.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pon 21:05, 24 Mar 2014    Temat postu: Na następny dzien czułam, ze cos tam mam, ale nie bolało.

phi ja schudlam z rozm 42 do rozm 36-34 [link widoczny dla zalogowanych]
[15.03] 09:13 mniam_mniam
Naoliwiam każdy plaster oliwą z ziołami, solą i czosnkiem.
I zapewniam Cię,że nie w każdej Comune są kursy dokształcające,a dalej dojeżdzać nie kazdy może.Ja np.niemiałabym kiedy,praca,dom,rodzina,itd.

Mam grube, falowane/kręcone włosy, które sięgają mi zapięcia od stanika ^^ Kiedy je rozpuszczę, mam taką kopułę ;/ Mają strasznie dużą objętość...Napisałam falowane/kręcone, ponieważ z przodu, gdzie mam je trochę tylko na brzegu wycieniowane bardzo ładnie się zawijają, z tyłu się jakoś dziwnie falują i ogolnie są takie bezkształtne I tu moje pytanie: [link widoczny dla zalogowanych] może to nie tyle co wzrost co poprawa jędrności, tak mi się przynajmniej wydaje.

Pani Basia Marczak idealnie dobiera fryzurę, podaje własne propozycje, ale ich nie narzuca klientce. Jeszcze raz zapraszam wszystkich zainteresowanych problemem toxo na topik: Jak narazie czuje się dobrze , i ciągnie mnie do Włoch . MAM TĘ BUTLĘ DO TEJ PORY..I JESZCZE NIE ZUŻYŁAM NAWET POŁOWY..JEST NIESAMOWICIE WYDAJNY...KUPIŁAM GO ZA NIECAŁE 60 ZŁ.. To był wielki błąd. [link widoczny dla zalogowanych]
jak ktoś tego nie zauważył to nawet NUMER TELEFONU do salonu podaje w takim samym układzie - żałosna reklama, nie wierzę w ani jeden pozytyw na tym forum bo wszystkie POSTY PISZE JEDNA I TA SAMA OSOBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............ ...Calkiem mozliwe ! a wiecie co mnie rozpie**ala???? Nie jestem jednak pewna czy ta terapia tak dużo zdziała, powinnam przede wszystkim sama nad sobą pracować. OPEROANA - pewnie już śpisz, bo jutro szpital, ale gdybyś jednak tu wpadła, to pamiętaj, że trzymamy kciuki. iw6k dziekuje, moje kolezanki mówią, że za poród na zamenhoffa zapłąciły 100 000zł, Ja zasnęłam prawie od razu jak się położyłam- 24.00 ale obudziłam się o 5.00 i już nic.
powiem szczerze ze jak ogladalam nosy od innych bardzo znanych lekarzy to nie wszystkie style mi sie podobaly.
gdybym mogla, zaszalalabym tak jeszcze raz

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo