narazie jest oki dzięki za rade.

PostWysłany: Pon 12:20, 24 Mar 2014    Temat postu: narazie jest oki dziÄ™ki za rade.

Juz nie wiem czy to złosliwość losu czy co ?! [link widoczny dla zalogowanych] cześć .
No jak nosisz jakieś C/D i masz duży biust to ja sie nie dziwię, że nie możesz biegać, przecież to są rozmiary na MALUTKIE piersi, i w tak strasznie niedobranym staniku musi rzeczywiście być strasznie niewygodnie.
ja mam58 lat i pracowałam we włoszech przez zimęi to opisałam w wierszu Opisałam fakty
mów mu że jest CI mało.powinien to zrozumieć..Nie bój sie szczerej rozmowy..Powiedz w prost, to dla kochającego Cię faceta może być przykre ale nic mu nie zaszkodzi..Szczerość to podstawa a tylko poprzez rozmowę rozwiążesz ten problem.Mów mu o tym cały czas.Ja osobiście uważam miłość francuska za znakomita grę wstępną..A kontakt fizyczny chciałbym by trwał jak najdłużej.Uwielbiam zajmować sie swoją kobietą, same to ze sprawiam jej radość zaspokaja cześć mojego głodu seksualnego..Dla mnie to coś pięknegoważnego że spełniam jej potrzeby,że jest zadowolona i napełniona przyjemnością..Z stąd moja męska obecność na tych forach..Widzę jakie kobiety mają problemy,które często ukrywają przed facetem bo boja sie reakcji kochanka i przez to są nieszczęśliwe itd..Ratuje Cię tylko i wyłącznie rozmowa..Gdy on skończy powiedz mu wtedy w prost że chciała byś sie dłużej kochać,że pragniesz go więcej..!!Myślę że powinien coś z tym zrobić..I w jakiś sposób to zrozumieć..A jeśli uważa że piękny seks to 5 minut usadź go przed komputerem i wpisz w przeglądarce czego kobieta potrzebuje najbardziej i jakie błędy popełniają faceci...

ja też świecę brzuszkiem i bardzo się z tego ciesze, bo to super gadżet moim zdaniem. [link widoczny dla zalogowanych] Gratuluje samozaparcia!

skończyliśmy póżno w nocy, ale się udało i wrzesień rozpoczynamy z czystym kontem, aż do końca, a potem... hehehe dobre jakoś będzie A ja pytam, szukam osób, które sprawdziły na sobie. wyglądałyśmy super - makijaż wytrzymał do samego rana PRL 60 min.: [link widoczny dla zalogowanych]
u mnie jesień i tak cały tydzień ponoć ,ale przeczytałam ostatnio świetną sentencję Nie szarp się ,mniej boli oczywiście w przenośni ...stosuję i mam wszystko gdzieś ... [link widoczny dla zalogowanych] Miałam usuniętą całą tarczycę . Ja chyba chciałabym zobaczyć Przybylską i Kożuchowską. skluchość w gardle i zaparcia. Jestem zadowolona jak nigdy!!!! ja w ciagu dnia przytyłam 5 kg.
Zapraszam na stylizacje paznokci metodÄ… ĹĽelowa