Nie widzimy co czas robi z naszymi najbliĹĽszymi - matkami,

PostWysłany: Czw 8:37, 20 Mar 2014    Temat postu: Nie widzimy co czas robi z naszymi najbliĹĽszymi - matkami,

The doors - Break on through, The end [link widoczny dla zalogowanych] Raz po zabiegu na gojenie rany, i jeszcze kilka razy profilaktycznie i na zapalenia też. Dzięki za wskazówki - w sumie to do przewidzenia, że Włosi nie będą traktować superpoważnie naszych polskich papierków Wszak co swoje, to swoje.
cholera .
U mnie jakieś 3 lata temu chwycił ostry ból w szyi.

Tez nigdy nie myslalam dobrze o Turkach i Arabach... [link widoczny dla zalogowanych] On podchodzi do tego bardzo odpowiedzialnie i spokojnie a z jakim wynikiem to wszystko bedzie tego niestety nie wiem.

Proszę : Ilość zatem skutków ubocznych które można zauważyć przy LIDZIE jest taka sama jak przy innych preparatach czy dietach. Wiesz przydałoby się pośmiać trochę spędzić czas w miłym towarzystwie(koleżanki). On się o tym dowiedział i wpadliśmy na siebie przypadkowo. Ich nie mówić po niemiecku [link widoczny dla zalogowanych]
Erratum in: czy był ktoś jeszcze w carlo biani? co łaczy M i L podobne działanie ,Chiny , i mnóstwo zwolenników i tyle samo przeciwników . , po kilku dniach po tej rozmowie przysłał mi sms-a z prośbą, abym weszła na jego nowe konto na facebooku- weszłam i co zobaczyłam: ogólnie to tyle mojego sexy w życiu. Kolor makijazu do czernego pasuje kazdy. Niestety pod zębem zrobił się poważny stan zapalny.
hej,juz od czterech dni moj maly paluzek u lewej reki jest zdretwialy(takie mam wrazenie)słabo go czyje a teraz to sie przesuwa na kolejne palce.choc nie spalam na tej rece i nic co wymagalo wysilku nie robilam.mam tez skurcze w nocy ale czesciej nog i to strasznie boli (uczucia rozrywanej nogi)nie wiem czy przejdzie ani co to jest,i czy musze isc do lekarzy.
Rowniez tutaj jest wiele Rumunow,ale nie tylko...jest tez wiele Marokinczykow ,ktorych zachowanie sie jest czesto niecywilizowane...masa Murzynow , Chinczykow i Cyganow.
no cóż....mam brzydki nawyk....jaram jak głupia..niestety w szpitalu po operacji nikotyna z mojego organizmu została wyeliminowana...EFEKT: