Nie wiem dlaczego miaoby to byc stresujace???

PostWysłany: Czw 14:46, 27 Mar 2014    Temat postu: Nie wiem dlaczego miaoby to byc stresujace???

jesli jeden Turek bije zone i traktuje jak śmiecia, nie znaczy,ze kazdy taki jest... [link widoczny dla zalogowanych] Wyobrazmy sobie teraz islamskich imigrantów w ponowoczesnej Europie, gdzie nie ma juz rycerzy, a chrzescijanstwo zepchniete zostalo na margines.
to tuuuutaaaaj chce paaaani roooodzić?

szuan - na biochemii nie znam się zupełnie. [link widoczny dla zalogowanych] 1/2 szkl kapusry kiszonej

najwyżej będzie trzeba powtórzyć, Witam, Hej Emesze! A jak dzieci się będą śmiały z powiedzmy Nikoli to tylko przez takich ludzi jak wy, którzy będziecie wmawiać swoim dzieciom że ich rodzice są nienormalni!!!! hej, hej! [link widoczny dla zalogowanych]
Nie pros o zdjecia jesli i tak juz masz gotowa odpowiedz. Co do cellulitu to mam nadzieje, że w końcu go zwalczę bo juz nie moge patrzec na te bruzdy na udach i pośladkach. Jeszcze jedno - jedzcie normalnie. Mam znajomą fryzjerkę, która powiedziała mi, że jest jakiś nowy sposób na zdjęcie czarnej farby bez zniszczenia włosów. I jak dla mnie nie jest to obrzydliwe czy poniżające. Cena: Jest tylko jedne mały problem.
raqun - generalizujesz, ale chyba nie uda sie nikomu Ciebie przekonac ja np.
Nie skorzystałam z okazji.
jak cos chcecie sie zapytac to piszcie na mĂłj numerek gg 2096045