Oczywiście dostałam antybiotyk, tabletki na zmniejszenie o

PostWys³any: ¦ro 22:33, 19 Mar 2014    Temat postu: OczywiÅ›cie dostaÅ‚am antybiotyk, tabletki na zmniejszenie o

Zdziwiła sie i kazała mi brać 1/4 tabletki. [link widoczny dla zalogowanych] obowiazkowe pole - no widzisz - Nie bedziesz mi wmawiala, ze lipna operacja to wina ciala pacjentki a nie lekarza.
ja bawie się prysznicem od około miesiąca.
Żal mi serce ściska jak to piszę.
Serce w porzadku.
mucha !
w ciemno

pozdrowionka [link widoczny dla zalogowanych] Mimo restrykcyjnej diety i ćwiczeń brzuch po ciąży wyglądał fatalnie i nie miałam innego wyjścia.

Pogoda nie specjalna to fakt ;-( ... dlaczego akurat duze pelne usta sa fajne, duze oczy sa ladne? Anchorage to najwieksze miasto na Alasce, wiec powinniscie z latwoscia cos znalezc. nasza się nie umywa: zalezy czy miałas dni płodne czy nie?? [link widoczny dla zalogowanych]
Obym znalazła coś na londynek.net ..... Staramy się o dzidziusia już jakiś czai i za każdym razem mam nadzieje, że się udało... TOTO - Rosanna, Limahl - Never ending story i Kajagoogoo - Too shy. W dawnych czasach, kiedy królował matriarchat, swoistym „generatorem szczęścia były kobiety, które wtedy nie podlegały ograniczeniom moralnym narzuconym przez religie i nie były też ograniczone przez mało uczuciowych mężczyzn. nie wiem czy tyle bym wytrzymała Pozdrawiam! Ale wówczas uderzam w inną stronę :
9.The Veronicas - Heavily Broken
Kosztuje okolo 25 zlotych ale naprawde jest super!
Ostatnie kilka dni jadłam głownie owoce i sałatki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)