Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black
Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

Od dziecka mam mnóstwo zwierząt-

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pi 13:16, 21 Mar 2014    Temat postu: Od dziecka mam mnóstwo zwierząt-

Gosiaczek spokojnie, sama zobaczysz. [link widoczny dla zalogowanych] Jednym z hitów są comiesięczne partnery.
on jest winny twojemu nieszczesciu
seks powinien trwac PRZYNAJMNIEJ tak długo, aby kobieta przeżyła orgazm.
Aha, gdyby Ktoś był zainteresowany badaniem klinicznym Revise dotyczącym wycinania blizn, to podaję adres:
Niektóre nam wcale nie smakowały.
O boze...

morze jakies 28StC takze wychodzic sie nie chcialo [link widoczny dla zalogowanych] skoro nie byly az tak brzydkie to same mogly se zaoszczedzic hajs na operacje skoro chcialy miec ją zrobioną a nie zabierac miejsca tym co jej bardziej potrzebują..

u nas ztego co wiem tyle nie kosztuje, tak jak pisałam ok 300 zł,pozdrawiam A jak będę stara i moje maleństwa mi już sflaczeją to będę je sobie na plecy zarzucała??? a tak nie jestem. Ja swojego chłopaka podczas okresu też nie dopuszczam do siebie, tzn. Pozatym stosowanie każdej diety jest ingerencją w nasz organizm albo przynajmniej DAJE ORGANIZMOWI ZNAĆ ŻE COŚ SIĘ W NIM ZMIENI - i organizm od razu zareaguje - bez względu na to czy będzie do dieta MAŁA MICHA MAŁA ŁYCHA czy tez dieta związana z LIDĄ !!! [link widoczny dla zalogowanych]
Uwazajcie na ilosc tunczyka jaka jecie bo w tunczykach jest bardzo duzo olowiu i raczej nie powinno sie jesc wiecej niz puszke na tydzien.Olow ma ta brzydka tendencje ze sie odklada w tkankach. Był to z pewnością tropikalny jakiś dziad, gdyż mama nie byla w stanie zgnieść go butem,a przy okazji wydawał dźwięki straszne!To był istny koszmar.Potem ojciec był zły, że go nie złapała, bo to ciekawy okaz ponoc był ;P Ale uwierzcie,że jak zobaczyłam te \'zwłoki\', to prawie umarłam na miejscu! >>>>> może pierwsze dni przeprowadzę na sucho zobaczymy co podpowie moje ciało. pierwszy raz uzylam go na jeden ze stron kulinarnych Ja zrobilam cos zlego a on mnie przepraszal. ale z drugiej strony żabki funkcjonują i ludzie z tego się utrzymują.
niedawno kupilam nowa sokowirowke,moze w koncu zabiore sie za picie warzywnych mieszanek bo czuje ze brakuje mi witamin

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo