Pn - 1000 pln

PostWysłany: Nie 3:08, 23 Mar 2014    Temat postu: Pn - 1000 pln

Jesli tylko moge od siebie dodac to ja bym robiła wszelkie kursy nie tylko weekendowo ale w bardziej intensywnym trybie. [link widoczny dla zalogowanych] Tez probuje ugryzc siebie na milion sposobow.Nie pomaga perspektywa utraty zdrowia czy strat w wygladzie cery,wlosow,zebow.
Bloomku, a u Ciebie jak?!
Matko Boska ,co za nazwa :/ z jakiej jesteĹ› wioski?:/
I co wy na to oswiadczenie?
bo nie słyszałam jeszcze o tak drogich praktykach, zwykle są to ceny rzędu 4-6 tys.

la1rry rozbawiles(as ) mnie !!!naprawde, jestes chyba spokrewniony z szefami.Mam wrazenie ze ja ciezko charuje na wyplaty przedstawicieli. [link widoczny dla zalogowanych] To jest bardzo mała buteleczka i nie wiem czy jedna wystarczy, mimo, ze jest to bardzo silnie działający płyn.

Najlepsza pielęgnacja włosów kręconych? jak ktos wyzej napisal grunt to dobry jakosciowo stanik i do tego taki ktory bedzie ci pasowal(koronki siateczki i te sprawy) tam przynajmiej pisało w gazecie nio nie umiem akurat tego jazyka hehe;/ No i raz w tygodniu to za malo. [link widoczny dla zalogowanych]
brunetka Czy Polacy to jeszcze katolicy? szukać d..py choć do poznania się każde miejsce jest dobre Kto może zrobić mi tipsy za max 35 złoty ładnie ? A zobacz - jeśli Twoje dziennie zapotrzebowanie wynosi np. wczoraj postanowiłam zacząć dietę, na razie ograniczam słodycze, których nawet sporo jadłam oraz nie będę jeść po 19 w ogóle (wczoraj się udało wytrzymać piję za to herbatkę czerwoną wieczorem i tym zabijam głód. Chciałabym sie wybrac do Hiszpanii , konkretnie Barcelona lub Walencja po studiach.
Diagnoza:
Jesteście po prostu tchórzami i oszustkami.
Torbiele potrafią pojawiać się i same znikać.
Starowiślnej.
szkoda że taka opinia panuje wśród obcokrajowców na temat Polek, bo nie wszystkie są takie....