Pozdrawiam!

PostWysłany: Pon 14:21, 24 Mar 2014    Temat postu: Pozdrawiam!

paznokiec wrasta w duzym palcu lewej nogi. [link widoczny dla zalogowanych] W dniu wizyty jeszczze raz rejestrujesz siÄ™ juĹĽ na miejscu.
a potem ?
Tez mi sie wydaje ze moge miec nieco zapchane jelita i dlatego tak ciezko na poczatku było.

tak, u mnie sie sprawdza. [link widoczny dla zalogowanych] Jeśli chodzi o bóle to jest taka zasada, ze jak Cię coś boli podczas głodówki, tzn, że organizm likwiduje ognisko chorobowe już istniejące lub przyszłe.

zabieram sie do czytanai twoich postow gdy... Jakie sa teraz ceny za kursy czy instruktorow? Obracasz się w innym towarzystwie,wykształconym,młodym,więc na szczęście niemiałaś możliwości spotkać się z takimi ludźmi jak ja się spotkałam,więc rozumiem,że masz inne zdanie.Co do języka,nie każdy ma zdolności językowe,a z wiekiem trudniej to przychodzi. Co do witamin Atkins zaleca mase witamin ale bardziej dlatego ze pisal w Ameryce kraju gdzie w witaminy sie wierzy i zalecal je troche na wyrost. [link widoczny dla zalogowanych]
Secundo: hejj 2 tygodnie temu w tv byl program o odtruwaniu organizmu i lec\\eniu ducha(moze ktos ogladal?) wlasnie tam widzialam jak ludzie robili lewatywy z kawy,z cutryna lub czosnkiem i podczas wydalania plynu mieli zalozone sitka na wc zeby mogli na wlasne oczy zobaczyc kamienie kalowe!!! ale jesli w cewce cie szczypie tzn ze masz zapalenie pecherza badz cewki, badz bakterie w moczu.... więc łapie chwile ulotne jak ulotka ulotne chwile łapie jak.,.... [link widoczny dla zalogowanych] a=13396 POZDRAWIAM Nie odstaje w niczym od swoich rówieśników.