siemanko dziewczyny

PostWysłany: Czw 8:23, 27 Mar 2014    Temat postu: siemanko dziewczyny

Kazdy dokonuje swoich wlasnych wyborow [link widoczny dla zalogowanych] i staraj sie nie miec w domu nic do podjadania, slodyczy itp.
Mój główny cel to poprawienie kondycji skóry.
A na czym to właściwie polega?
Ime,lubię twoje podejście ja też o tym samym pomyślałam bo...nie muszę podlewać i mogę w domu odpocząć i coś zrobić dla siebie np.
ja życze ci by wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie..

inesiness, to ty w koncu robiłaś ten zabieg czy twoja mama, jak piszesz na podobnym topiku?? [link widoczny dla zalogowanych] Dobrze, że ona działa na mnie.

i czy to mi przejdzie ?? Zgadzam siÄ™ z przedmĂłwcÄ…. z dzieckiem) i nawet nie mialam z kim pogadac! hmm.. Wojtek Antczak [link widoczny dla zalogowanych]
A ja od dobrych trzech lat chodzę do salonu Eric Stipa - w M1. Po wydłużeniu nogi wszystko ładnie się zagoilo a po rozkreceniu drut spadł na dół przeciol skórę :/ ja mam Conversy i wytrzymały już ponad rok. dziewczynki lekarka przepisala mi ten lek bo mam jaakies niegrozne bakerie ale kazala mi go brac 2 razy dziennie przez 5 dni..a na ulotce jest troszke inaczej.chyba raczej moge zaufac mojej ginekolog ale mam pytanko czy ktoras z was tez dostala ten lek do zastosowania w takim trybie jak moj?? ja rowniez , malgosia - najlepsza wiec mozesz miec bagaz podreczny plus dodatkowo laptopa Gdybys mogla sie przylaczyc do klubu odchudzajacych nie bylabys sama z problemami i nikt by glupio cie nie komentowal.
a to moze jeszcze podam cos z nnej beczki, taka fajna piosenka nastrojowa tak mnue uspokoaja jak ja slysze
[link widoczny dla zalogowanych] lub pisać sms-y pod numer 512198668 pozdrawiam.
MoĹĽe jest ktoĹ› na tym forum, kto ma podobny problem i szuka towarzyszki do np.