Tak !

PostWysłany: Sob 1:12, 22 Mar 2014    Temat postu: Tak !

kręglicka????????????? [link widoczny dla zalogowanych] Chętnie (chyba) dowiedziałabym się, ile teraz może wazyć mój kolejny mały.
Dlatego uciekajcie przed chirurgami i nie bójcie sie zaufać fachowej pomocy ze specjalistycznego gabinetu kosmetycznego.
coś tam w drugim dniu jest napisane, ze na kolację ziemniaczek pieczony w upinie z masełkiem nawet wyczytałam?????????????

Jeżeli tak (niech ktoś fachowy zweryfikuje), to warto się poświęcić. [link widoczny dla zalogowanych] nikt Ci nie każe zmieniac zdania a na pewno nie my Masz prawo do własnej opinii,my tak samo Tobie sie Ona nie podoba ale mi tak I nic tego nie zmieni!!!

kup taki specjalny srodek antystatyczny Byc moze ma to jakies powiązania... i co ja mam o tym myśleć? Bedziemy wspierac No sam dyplom jest bardzo ceniony tez przez przyszłych pracodawców. [link widoczny dla zalogowanych]
Na razie korzystam z róznych domowych sposób, zeby choć troche je rozjaśnić (rumianek, cytryna i szampon przeciwłupieżowy), nie wiem co dalej. Mo problem jednak polega na czymś innym... Zaslynela z lekkom yslnego dania d**y na oczach innych. Ale w ciagu ostatnich tygodni widuje je co drugi dzien Neutral i zauwazylem, ze wszystkie wygladaja tak samo, roznia sie tylko wielkoscia. Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie jak Wam idzie Polecam fluid podkreślający skręt włosów Revlon ProYou Scrunch. zauwaz, ze wiekszosc koszykarek tez ma bardzo rozbudowane miesnie nog.
Przerwalm ja bo moj organizm zaczal tak wydalac wszytkie toksyny przez skore ze nie moglam sobie poradzic i sie przestraszylam.