wiecej szczegolow ..dzieki

PostWysłany: Sob 5:58, 22 Mar 2014    Temat postu: wiecej szczegolow ..dzieki

ja mam termin wg okresu na 28 sierpnia, wg usg 23 sierpnia. [link widoczny dla zalogowanych] hej to znowu ja napisalam drugiego posta na blogu na ktorego zapraszam mozemy sie tam wspierac Mój mały szaleje calą noc, a cały dzień śpi, tylko czasem się przeciagnie przywalając mi gdzieś w żebra.
Leciały garście i całe grzebienie.
No nic, szperam dalej w poszukiwaniu czegoĹ› skutecznego w zwalczaniu tego cholerstwa.

Obie sÄ… Ĺ‚adne moim zdaniem. [link widoczny dla zalogowanych] qwertygirl

Myslałam o kolorze ciemno-szarym...moze jeszcze ktos sie znajdzie z ciekawymi poradami Ogólnie uważam, że avanti jest badziewne. Hej, Olala. po trzecie:mieszknie. Może jestem w ciąży .... [link widoczny dla zalogowanych]
tylko czemu nie schudła w talii, a mało tego jeszcze cm przytyła Zamenhoffa to pisz na gg. No to życzę ci z załego serca, by całą operacja się powiodła bez najmniejszych komplikacji.. Poza tym staram się nie jeść po 17, pić dużo wody, jak najwięcej się ruszać. Ten sam dylemat mają mężczyźni. Często osobom vata trudno jest utrzymać systematyczność w porządku dnia chodzi tutaj o regularne spożywanie posiłku, regularne godziny snu, regularne pory odpoczynku; Ale byla troszke pulchna na buzi i na ciele a teraz to same kosci na twarzy, na ciele tez tylko ze skora opadla bo nie cwiczyla.
Powodzenia
ale tu jesli mloda niechce makijazu na dekolcie i szyi a jedynie delikatne rozswietlenie to pani sie dostosowuje.