Wpłacił jak pisałam wcześniej w listopadzie(na początku

PostWys³any: Wto 17:49, 25 Mar 2014    Temat postu: WpÅ‚aciÅ‚ jak pisaÅ‚am wczeÅ›niej w listopadzie(na poczÄ…tku

chodzi mi o 13 za tamten rok bo nam wstrzymali i do dzisiaj cisza. [link widoczny dla zalogowanych] a wam???
inninis - witaj w krainie ufoludków...
A ślub - fajna sprawa Ja miałam we wrześniu\'98.

dołącze do ciebie zasmucona ....znając moje go pecha!!!!a ty niec sie nie martw wiem ze to trudne ale staraj sie nie martwic prosze.... [link widoczny dla zalogowanych] Wpisaujesz glodowka w necie i muslisz.ze jestes madry i znasz odpowiedz na wszystko.

Niestety ciężko bedzie mi to zrzucic ale przy doborze diety, ćwiczeń, i kremów mam nadzieję że wróce do swojej wagi 56 kg gdyż 3 łóżka już niestety nie mam.... przeważnie mam tak że włosy spod spodu są właśnie pokręcone i pozbijane w takie grupki a te z góry cholernie puszyste i proste. wole miec 160 cm i kazdego faceta zdobienie). [link widoczny dla zalogowanych]
Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. -regularne najlepiej co 2mies, podcinanie koncowek, wystaczy ok pol cm, dla tych co zapuszczaja wloski Jedank po kilku miesiacach nadal rósł czarny i leciała czasami z niego krew, zaczęłam w kwietniu robić okłady z ziół szwedzkich, codziennie przez jakies 1.5 tyg. jajecznica z 2 jaj+ mała kiełbaska ślaska- na łyżce oleju Ja zawsze myslalm,ze wlasnie wiecej wody pic to sie nie czuje glodu,glowa nie boli. Radzę zaczekać z zabiegiem fotoodmładzania. a pozatym to chetnie sie przylacze do was jesli pozwolicie?
Wg mnie te wszystkie suplementy diety, zioła, herbatki to jeden wielki pic na wodę, fotomontaż.
kolor wyszedl mi swietnie, wlosy fajnie sie ukladaja- co jest wazne bo nie mam rano czasu ukladanie.
Ach...poczekam sobie jeszcze na takie atrakcje.
np.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)