Zmieniłam zdanie, po zastanowieniu zrobię 4 dni wprowadzen

PostWys³any: Wto 22:14, 25 Mar 2014    Temat postu: ZmieniÅ‚am zdanie, po zastanowieniu zrobiÄ™ 4 dni wprowadzen

A nie lepiej zrobić manicure hybrydowy ? [link widoczny dla zalogowanych] teraz pozostali jedni...... ja bawie się prysznicem od około miesiąca.
Miasta wolalabym nie wymieniac, niewielkie miasto w woj mazowieckim .
kupiłam ostatnio SlimFigure zobacze jakie będą rezultaty...wcześniej piłam herbatke z apteki przeczyszczająco.

Problemy problemami, duży biust i te sprawy;p Fajnie wiedzieć ze są osoby które tez maja problem z tym ale żeby w moim wieku mieć 75D!? [link widoczny dla zalogowanych] I po co mi była meridia?

napisz swoje opinie, prosze. W nocy nie mam już tego bolesnego problemu drętwienia, nie budzę się z przykurczami dłoni i przyznam ze nie przeszkadza mi fakt że nie mogę zginać rąk . Wychowanie a ja po 8 dniach waidera zrezygnowalam bo to dlamnie zbyt meczace i nudne sa te cwiczenia tak ze nie wytrzymywalam:/ przerzucialam sie na abs chociaz mam plaski brzuch i chcialam miec tylko widoczne miesnie. Koszt zamkniecia tego interesu to ok. [link widoczny dla zalogowanych]
napewno to w jakims stopniu pomoze w schudnieciu, ale wydaje mi sie ze robienie lewatywy tylko i wyłącznie po to zeby zgubic kg to troche przesada, polecał bym diete, duzo ruchu , duzo sportu, i moze wtedy jako uzypełnienie lewatywe. ! mam troche zakwasów na brzucu i na plecach no ale coz jak tak dlugo sie nie cwiczylo to mam za swoje. 167 cm wzrostu i dzisiaj ważę 52,6 kg. no niby tak..mogla tam cos takiego powiedziec...ale w ktojejs edycji \'\'baru\'\' rzoplakala sie na zywo..chyba nagorących krzeslach...i powiedziala ze ma juz tego dosc, ze mowi sie tylko o tym, ze wiecznie sie osądza..ze na nią patrzy sie tylko przez taki a nie inny pryzmat.. Ufam mu bo korzystam z niego w zakresie medycyny estetycznej i nigdy nie wyszłam nie zadowolona, mogłabym podzielić się swoimi efektami końcowymi o ile będą cierpliwi i poczekają, aparat mam mieć 3-4 msc następnie korygowaniu blizn mogę poddać się 3 msc od zdjęcia aparatu. czy wy myslicie, ze plastyka brzucha to kaprys ?
Wystarczy kropelka i nie ma problemu Skutków ubocznych nie odczuwam, stosuję na noc, na zmianę.
ale skoro widac rozstepy to znaczy, ze deko zmalal, a od cwiczen nawet juz mnie przed okresem nie boli ;D
Tylko blondynki maja to szczescie, ale i tak wole skore brunetki - jest ladniejsza, wiec trudno
Moja mama miała raka piersi i z tego względu mnie zabroniono stosowania takich hormonów.
Znać fachowca.
od 2 miesiecy lykam paskudne tabletki na podtrzymanie po ktorych cala sie trzese i mam wrazenie ze mnie rozniesie.
--------->ja mogłam pic next day wszystko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)