CO DO WSPOMIANEJ ALTERNATYWIE PIANKI POLECAM PANTENOL(TAKA P

PostWysłany: Wto 11:23, 08 Kwi 2014    Temat postu: CO DO WSPOMIANEJ ALTERNATYWIE PIANKI POLECAM PANTENOL(TAKA P

Jestem zwiazana z Turkiem juz dwa lata.Jest kochany,dobry ,madry i niczym nie przypomina potwora jakie sie na tym forum opisuje.Nikt nie jest w stanie mi wmowic,ze on sie kiedys zmieni \tylko musze poczekac\,moze ktos mi wytlumaczy na co???
co może ty tesz urodom nie grzeszysz może masz oczy jak c*pa w nocy ale jak bym miała do wyboru zabić ciebie czy pająka??? Rejczel23----> Myślę że to rozsądna decyzja

Konsultowanie sie z lekarzem w sprawie glodowek powyzej 3 dni dotyczy tylko osob chorych na powazne dolegliwosci,a takze bioracych leki .Na glodowkach zazwyczaj nie moga byc brane bo dzialaj o wiele silniej niz wtedy kiedy je sie zazywa normalnie jedzac.Wtedy trzeba zmiejszac dawke o polowe albo do 1/3 ale o tym musi decydowac lekarz i robic w tym czasie badania krwi i moczu. [link widoczny dla zalogowanych] Od jutra sama zaczynam ta diete .
Jak dziewczyny się trzymacie? Jest jednak jeden problem. NIech ten topik się rozwija! Niewiem jak farbuje bo nie stać mnie na takie wydatek wole sama w domciu zwłaszcza że mam sój kolor i swoja ulubiona farbbe i mame Koszt przekłucia nieco ponad 100 złotych. [link widoczny dla zalogowanych]
.ja zapewne nadal jestem podczytywana przez osoby niechciane wiec za duzo nie bede sie rozpisywac wycieczko widzialam twoje zdjecie i nie wiem czy dobrze pamietam, ale kiedys pisalas ze jestes dosc grubsza( wtedy nie widzialam twojego zdjecia )a teraz to super laska z ciebie naprawde fajnie wygladasz schudlas tak czy poprostu cos mi sie pomieszalo? Wybor nalezy wylacznie do ciebie.. bo dalej mam delikatnie zaróżowioną no niezłe to było Mówicie, że macie oponki do zgubienia. Skutkiem działania fałszywego obrazu moralności, mającego za nic fizjologię kobiety uważa się powszechnie i tak też zaczęły w swoim zagubieniu uważać kobiety, że to mężczyzna jest tą strona, która o wszystkim decyduje. Dziś Maks wyszedł z domu i w sandałach prosto w kałużę.

Polecam wszystkim ten gabinet, bo stosujÄ… najnowsze technologie i wcale nie jest drogo.
o imprezy sie raczej nie martwie bo w takim malym oddziale jak u nas to raczej takich imprez nile ma

Te formy łysienia mogą występować zarówno u mężczyzn jak i kobiet. [link widoczny dla zalogowanych] Fanka o Biodrain to naprawdę niewiele wiem, kolezanka brała to na wiosne i mówiła że czuła sie lepiej.
wole kogos poszukac albo sama sprawdzic miejsce, [link widoczny dla zalogowanych] Megiiiii ja też szukam pracy przy zbiorach na wakacje a czy myślisz tylko o niemczech ? witam , E. [link widoczny dla zalogowanych]
bardzo zła opinie sobie sama wystawiasz pisząć o kims kogo nie znasz ze ma trzy zwoje, twardą głowę itp, nawet dokładnie nie przytaczam bo szkoda czasu na to. Cześć dziewczyny, piszę do was bo pilnie potrzebuję dobrej rady mam czarne, farbowane, włosy a koniecznie chciałabym być blondi ale problem tkwi w tym że nie chcę iść do fryzjera bo jak usłyszałam cene za taką przyjemność to mi sie nogi ugieły chciałabym to zrobić w domu, ale nie wiem co mam kupić, jak to zrobić i ile mnie to wyniesie a poza tym boje się że strasznie popsuje sobie włosy. Pielęgnować będę czule Usta są większe, ale nie aż tak ;p Ale: Uda się tylko wtedy kiedy on sam zrozumie że już nie ma nic więcej do stracenia....jednym słowem musi spaśc na dno. Kochani, tylko klamra metalowa!!

ponawiam pytanie
A jeśli posiadasz kartę na plus, dostaniesz przy pierwszej wizycie w salonie zabieg pielęgnacyjny sauną za 1 zł ;P. Ja tam bylem i gralem czy sie wybieram wkrotce to jeszcze nie wiem.

[link widoczny dla zalogowanych] 95.jpg?path=pgallery&path_key=Monroe ,%20Marilyn&seq=4 [link widoczny dla zalogowanych] Mam 15 lat i właśnie wczoraj miałam urodzinki!Na prezent było trudno namówić rodziców bo miał to być kolczyk w pępku...chciałam do stuia iść przekuć w dzień pamiętny czyli w dzień ur,ale bardzo się boje,mam pytanie:czy z znieczuleniem całkowicie nic nie boli????Odpiszcie mi prosze!
Cześć Olala. Od kogoś innego rozkładaną huśtawkę. 2. Chcecie wyzdrowieć? Stęskniłyście się za mną? [link widoczny dla zalogowanych]
Nie musi to być profesjonalna fryzjerka! -Sebastian Karpiele-Bułecka (!) no to i ja dołączę do klubu ostatnio noce to koszmar ciągłe drętwienie jednej i drugiej ręki +sztywnienie karku Kogo chcielibyście widzieć (proszę bez tekstów typu Giertych, Beger itp.): Ona stała się chyba ofiarą mż, ale tym razem chcę dokonać tego poprzez głodówę. I to chyba się zgadza.

jak możesz być z człowiekiem, który skazuje Cię na takie życie?
2pos.-2 parĂłwki 60g

rach ciach. [link widoczny dla zalogowanych] Albo jakis namiar,cokolwiek?
średnio 16 zł. własnie 3 dni temu zerwałam paznokiec po raz drugi. Strasznie chciałam mieć kolczyk , ale niestety mam z nim małe problemy . /200 g weglowodanow mialo byc U mnie też jest szaro i paskudnie, w w dodatku jeszcze mam od cholery roboty -bleeee!!!!!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Chimera dziekuje Yaiya ze zalozylas topic. Dzięki, to mnie pocieszyłaś... wybierają miejsca odosobnione-spokojne.jak jest ich bardzo dużooooo-trzeba w oknach załozyc siatki i pryskać jakimś specyfikiem na wiosnę.Wiem, bo byłam w zeszłym roku w Chałupach i tam w domkach jest pająk na pająku!!Rozmawiałam z z pewną panią, która ich nie miała-i ona mi powiedziała to, co Wam napisałam Jedyny minus, że chce mi się po lewatywie spać... ile razy juz tak było, że trzymałam sie kurczowo zasad, opierałam się pokusom aż nagle kończyło sie na wielkim niekontrolowanym obżarstwie trwającym całe dnie. tak naprawdę to chciałabym poznać Wasze imiona ,ciekawa jestem ilu z Was ma rdzennie polskie imiona za którymi tak silnie obstaje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoła któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna -> zasady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)