a piotrus to przeciez ewidentnie homo

PostWysłany: Czw 2:47, 20 Mar 2014    Temat postu: a piotrus to przeciez ewidentnie homo

Zauważyłam nawet, że jak wchodzę do jakiegoś pomieszczenia, to moje pierwsze spojrzenie kieruję na kąty przy suficie. [link widoczny dla zalogowanych] Następnego dnia ból nie ustępował i zgodnie z zaleceniami pojechałam do szpitala znowu, tym razem innego, zrobiono mi znow badania i usg brzucha i lekarz zdiagnozował złogi w prawej nerce, niby drobne kamyczki. Pozdro!
A tak wyglÄ…da to poprostu bardziej elegancko i oficjalnie.
Witaj tarcz-Anka
ProszÄ™ o informacje.
DD kolczyka oczywiście zmieniłam ;d na mniejszego ..
TakĹĽe dziĹ› zaczynam kuracjÄ™.

120 zł. [link widoczny dla zalogowanych] Igg ujemny

Ja mam dziś 6 dzień dietki. Naprawdę duży plus za podejście do klienta!! ja chyba do 21roku zycia wiazalam wlosy w kite.. hej Podobnie z umiejętnościami p. [link widoczny dla zalogowanych]
U mnie wszystko ok. korektę nosa więc ni dziwnego,ze traz ma mały nos!!!!!!!!! Nie wiem co mam robić. Co prawda od zawsze ćwiczę mięśnie brzucha, ale teraz widać pionową krechę jak w mordę strzelił! Groszek juz na \warcie\ I jak minely swieta? Kukulska kiedyś była ładną dziewczyną, ale nigdy tak ładną jak Górniak. Robert pracuje w kameralnym Studio Antidotumwww.studio-antidotum.pl , gdzie jest przytulnie kawa super i ceny spoko.
Poznam kolezanke na wyprawy rowerowe nad jeziora po lesie niemam z kim 535745483 ADAS
mam problem..pomóżcie plis..w marcu zrobiłam sobie kolczyk bolało jak nic,ale dotrwałam do końca,zrobiony trochę krzywo ale trudno..gorzej że pomimo tego że wyjmowałam kolczyk i nic się nie działo teraz włożyłam ślicznego tribala,możliwe że był troszk ę grubszy ale przeszeł bez problemu dwa dni później bolał mnie strasznie parę razy przyhaczyłam go bluzka teraz nie boli ale wydaje się że mam mniej skóry zmieniłam na ten co miałam wcześniej,może ten był za ciężki,słyszałam ze moze to być migracja i kolczyk mi wypadnie razem ze skóra da się to jakoś odratować?jest szansa po zmianie na poprzedni kolczyk?mam zaczerwienienie większy otwór i chyba ropę...POMOCY...nie chcę męczyć się znowu przekłuciem to strasznie bolało może miałam za płytko przebity?ale czy to może powrócić do stanu poprzedniego zarosnąć?
NIE polecam.
Wysoka prolaktyna to nie wyrok