Nawet o godzinie 20.00

PostWysłany: Czw 2:08, 20 Mar 2014    Temat postu: Nawet o godzinie 20.00

hej dziewczyny zaglada tu jeszcze ktos [link widoczny dla zalogowanych] czy niewspółżycie w tej sytuacji może być podstawą do ubiegania sie w sądzie koscielnym o unieważnienie małżeństwa??? Chyba najlepszy w Warszawie.
2006r i skończyłam 31 maja 2007r.
po 3 miesiacach od ich pierwszego razu okazalo sie ze jest w ciazy!
Czy tylkow jakies konkretne dni?

Rzecz jasna wróciliśmy z dwoma do domu [link widoczny dla zalogowanych] IgG (-), IgM (+) – jest to wynik nieswoisty, kontrola za trzy tygodnie, jeżeli wynik taki sam – ciężarna seronegatywna, nie wymaga leczenia, wskazana kontrola za trzy miesiące.

zwyklych brzuszkow?i calkowicie spalilas tluszcz? Kupujemy Cabernet Savignion albo Merlot, koniecznie wytrawne czerwone. Ciekawe kiedy mają imieniny te dzieci. To tyle odnosnie Panskiej uwagi, ze sama wybralam prof.Jethona. głownie nosze spodnie, w zasadzie cały czas [link widoczny dla zalogowanych]
Okropna (przynajmniej dla mnie) blizna na twarzy, która nie daje mi normalnie żyć, z każdym dniem jest coraz gorzej i mam już tego dosyć . ja powiedziałam, na początku,ze nie wyobrazam sobie ejgo w roli mojego faceta własnie ze wzgledu na to, ze mieszka daleko a ja nie mam zamairu nigdzie wyjeżdzac na całe zycie, po drugie marynarz- nowa dziewczyna w innym porcie.. jak sadzicie dlaczego tak jest? moja córcia też chyba będzie Kornelia Dzwoniłam do jakiejs fryzjerki znalezionej na necie (pisało o niej same dobre rzeczy) i powiedziała ze da sie zrobic taki zabieg. Wiem to po sobie -wiele lat nie działo się nic szczególnego (czasem lekko zaczerwieniło się, pobolało, wyszła ropa i spokój) ale ponad rok temu zaczął się problem. miesiaca mam nadzieje ze wytrwam....tak bardzo mi zalezy..
ja chciałabym zrzucić tak ok.