Ale od poczÄ…tku.

PostWysłany: Wto 1:58, 25 Mar 2014    Temat postu: Ale od poczÄ…tku.

mimo to obetne sie na grzywkę widziałam zdjecia fryzur i krecona grzywka nie wygląda tak źle tak samo jak prosta a moje duże czoło doprowadza mnie do szaleństwa... [link widoczny dla zalogowanych] Ogarnęło mnie przerażenie kiedy przeczytałam forum. Oprócz tego lekkiego skurczu kilka razy dziennie mam dziwne kłucie w rożnych częściach brzucha i dlatego się martwię, że ze mną coś nie tak.....
na szczescie w Jego gronie znajomych przewazaja mezczyzni (geje) wiec jestem spokoja i pewna siebie
Ja też mam taki problem.Skorzystałem z opcji włożenia pod paznokieć waciku.Jak na razie wszystko jest ok.
Ulla nie bierz tego do siebie , bo tak naprawdę nie wiemy co Tomek ma w głowie , i nie wiadomo czy ty tam jesteś .
Zakupilam orbitreka jakis miesiac temu.

hehe...tez tu zajrzalam bo zainteresowalo mnie co to takiego przyjeciny ...hehe [link widoczny dla zalogowanych] A co do tych suchych włosów polecam szampon Fructis nutri gładki.

CZekam na wasze propozycje No wlasnie...pospieszylam sie Ja pisalam o podrozy za ocean. Jednak zdecycydowałam się na operacje we Wrocławiu u Dr.Rataja,plastyka brzucha z liposukcją.jestem 3 dni po operacji,ból ustępuję,czuje się już lepiej jesli mieszkasz w miescie gdzie jest dostep do sklepu sportowego nie zamawiaj na allegro. Maaadzik ja też tak myślałam na początku jak Ty teraz, ale zapewniam Cię to nie jest nic strasznego ani wstydliwego, koc na podłogę w łazience, zeby było wygodnie, możesz zapalić świeczki, ja zapalałam takie male, właczałam sobie olivera i to był dla mnie super relax [link widoczny dla zalogowanych]
ja też mam pupę podniesioną już z natury, więc też ciężko mi określić, ujędrnienie skóry zauważyłam już po miesiącu, na całym ciele. ale chyba to niez byt dobry pomysł. z wielką dziurą w kroku!!! poprosze cie równiez o fotke włosów po zabiegu równiez zamierzam wrocic do naturalnego kolorku z góry dzieki uszy 150 Natomiast zastanowiłabym sie nad owocami. ja dzisiaj byłam pierwszy raz.
.ja zapewne nadal jestem podczytywana przez osoby niechciane wiec za duzo nie bede sie rozpisywac wycieczko widzialam twoje zdjecie i nie wiem czy dobrze pamietam, ale kiedys pisalas ze jestes dosc grubsza( wtedy nie widzialam twojego zdjecia )a teraz to super laska z ciebie naprawde fajnie wygladasz schudlas tak czy poprostu cos mi sie pomieszalo?