jeśli ja mam nadwagę no to nie mam pytań - ważę 50kg pr

PostWys³any: Pon 23:50, 24 Mar 2014    Temat postu: jeÅ›li ja mam nadwagÄ™ no to nie mam pytaÅ„ - ważę 50kg pr

Mieszkam w Szczecinie.Leczę sie na nadczynność tarczycy juz ponad 3 lata. [link widoczny dla zalogowanych] A szukanie nie boli.
doktor jednak wprowadzil caly material na raz i mowil, ze bedzie fajnie.

Pozdrawiam. [link widoczny dla zalogowanych] A ile mililitrów trzeba na całe usta???

To jest do zrobienia. Problemów skóry głowy niemam. cholera to go utłucz a nie juz 2 rok mu się przyglądasz i nie wierz w te głupie przesądy. juz probowalismy pare razy, ale zawsze nalog wracal. Lenkaaaaa nienormalna jestes.Pajaki to maszkaerony paskudne,trzeba je zabijac i ograniczac w ten sposob ich ilosc wokol nas.Teraz jak nigdy jest tak duzo pajakow,ze nie moge spokojnie kolo domu chodzic,bo drzewa cale zapajeczone,i to takimi duzymi,bleeeeee....... [link widoczny dla zalogowanych]
Ty tam wyżej,nie masz na 100 procent arachnofobii. Zastanawiam sie czy kupic jeszcze M czy sie po prostu poddac. Aha i jeszcze mama wczoraj w łazience zabiła wielkiego kątnika domowego . Sąd będzie badał okoliczności przed zawarciem związku małżeńskiego a nie przyczyny jego rozpadu. wspolczuje :/ ale jak juz wszystko wyreguluja to bedziesz czyla sie o niebo lepiej Ja widziałem Converse kupione in Germany -nici grube, podeszwa solidna itd. ja ide tez na operacje całkowitego wyciecia tarczycy po nowym roku, jeszcze nie znam dokladnego terminu bede wiedziec w przyszlym tygodniu, troche zaczynam sie denerwowac, choc wczesniej bylam przekonana ze to najlepsze wyjscie w mojej sytuacji.
obrzydlistwo
Nie musi byc operacyjne, ja usunelam je w we Wroclawiu w Keramedzie zabiegem z kwasem..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)