Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black
Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black

kasza jaglana a nie jęczmienna.

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Pon 23:09, 24 Mar 2014    Temat postu: kasza jaglana a nie jęczmienna.

Nie sądzę by pisakowanie było refundowane przez NFZ- to moim zdaniem byłaby juz fanaberia, ponieważ brakuje kasy na inne ważniejsze zabiegi. [link widoczny dla zalogowanych] -ale przecież za indywidualną opiekę pani położna zgarnia po 300-500 pln od pacjentki .. żebyś patrząc w lustro widział najważniejszego człowieka w swoim życiu i
Łyk syropku,albo 1 tabletka i też zasypiam.Nie mam przy tym żadnych faz.Wycisza mnie,uspokaja i w końcu zasypiam.

Slyszalam o takiej metodzie jak tatuaz w kolorze skory - tak, zeby blizna byla prawie niewidoczna (to sie jakos nazywa ale nie wiem jak) ale nie moge znalezc zadnego gabinetu, w ktorym wykonywaliby tego typu zabieg... [link widoczny dla zalogowanych] Jest tylko tu i teraz, nic więcej, więc zróbmy z tego co mamy dobry użytek.

Mam 160cm wzrostu. Teraz się ocieszam, że pewnie oni są już przyzwyczajeni do pewnego kompfortu i droższych cen. To spróbowałabym te cwieczenia które Ty robisz.Bardzo prosze i pozdrawiam!!! bangles-manic monday spacery, czytanie przed snem, filmy, muzyka - wszystko to sprawia, że mój umysł jest rozbiegany. [link widoczny dla zalogowanych]
Liczylam sama wegle za pomoca tych tabel lub etykiet,moze gdzies popelnilam blad. heh a tribiotik to serio super masc kup sobie!!i przemywaj sobie z 2 3 razy dziennie spirytusem i smaruj ta mascia jak bedzies zzmiala ze 2 razy rano i wieczor;p pozdroo Doszedłem do wniosku ze poznać Kogoś w Internecie można przeglądając fora tematyczne płci przeciwnej i czasami tam coś pisząc trzymajcie się. Po powrocie byłam tak padnięta, że nie miałam już siły na nic. Właśnie kupiłam orbitreka i będę go mieć w poniedziałek. a mnie śmieszą dzieci na moim osiedlu:
Co jest dla nas osób dajacych sobie cos wstrzyknać wazną sprawą.
Matrix
Znajomy podpowiedział mi, że można nawet sobie wybrać anestezjologa, o ile będzie wtedy dostępny.
dzisiaj dziewiąty dzień, czuję się extra!

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoła którą prowadzi piotr potter i prof black Strona Główna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)