Miał żonę, niejestem jego pierwszą kobietą.

PostWys³any: Pon 6:15, 24 Mar 2014    Temat postu: MiaÅ‚ żonÄ™, niejestem jego pierwszÄ… kobietÄ….

seks to nie tylko gra wstępna i ruchy posuwiste,wystarczy czasami spojrzenie,dotyk,słowo itp. [link widoczny dla zalogowanych] to nie czyta sie tego KAMII jak tu ktos sugerowal, ale w taki sposob, jak wymawia sie adieu, czyli cos jak kamajy(e) --> żeby wymówic końcówkę, trzeba usta ułożyć tak, jakby się chciało powiedzieć Y, ale wymówić E.
Regine Od kiedy jestes na diecie ?
Tabletki dotarły ...
Dodatkowo też piję soki ale u mnie nawet gdy zliczę woda + soki to nie ma tyle litrów.

mialam juz leczone zeby kanalowo ale mniegdy ni eprzednie , i jak to wyglada, [link widoczny dla zalogowanych] tak ma byc?

Ile w tym wszystkim jest prawdy? Ale spotkala mnie kiedys straszna rzecz, Jade sobie sama na zakupy samohodem,cala uchachana spiewam sobie pod nosem a tu nade mna spuszca sie pajak i dynda mi przed oczyma. każdy o tym wie a poza tym, to maz caly czas na mnie krzyczal, zebym byla cicho, bo on nie moze spac (rodzilam cala noc). do madrali [link widoczny dla zalogowanych]
Witajcie bracia i siostry w biedzie! A czemu w tym dziale? zmiany odczynowe zwiazane z zapaleniem (Å‚Ä…cznie z typowÄ… regeneracjÄ…) jpg Jestem pacjentkÄ… doktora od czasow gdy pracowal w klinice Dr. do Pyrlandia: Buziaki dla Was wszystkich!
tylko cierply czy rowniez bolaly?
najpierw polozyli mi probne pasemka, poniewaz oni farbuja wlosy z mala iloscia chemii, pasemka wyszly dobrze, wiec polozyli pasemka na cala glowe, wyszly od blondu po rude, ale to byl tylko podklad, pozniej polozyli mi farbe na cala glowe, przykryla one pasemka, ewentualnie zostaly lekkie blond pasemka.
kama, nie chciałam cię obrazić bużka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)