Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black
Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj

PO DRUGIE TO TY SIĘ STUKNIJ W GŁOWĘ I DAJ NA IMIĘ DZIECK

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pon 5:40, 24 Mar 2014    Temat postu: PO DRUGIE TO TY SIĘ STUKNIJ W GŁOWĘ I DAJ NA IMIĘ DZIECK

JA PRZEKUŁAM PĘPEK JAKIEŚ TRZY LATA TEMU U KOSMETYCZKI ZA OKOLO 100 ZL + KOLCZYK DOBREJ JAKOSC.JESTEM WKURZONA BO ROPIEJ DO TEJ PORY!!POZATYM PRZY KAZDYM MOCNIEJSZYM SZARPNIECIU BOLI JAK CHOLERA,WIEC TRZEBA UWAZAC NA KAZDYM KROKU NAWET PODCZAS MYCIA!MUSZE POWIEDZIEC ZE Z DALEKA MOZE LADNIE WYGLADA ALE WYSTARCZY POPATRZEC Z BLISKA NA LEJACA SIE ROPE,KREW I STRUPKI KTORE GO OKLEJAJA!!NAPRAWDE NIEAPETYCZNE,CHOC MUSZE ZAZNACZYC ZE TAK JEST MIMO CODZINNEGO PRZEMYWANIA! [link widoczny dla zalogowanych] TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Kupiłam ostatnio nową Shine, 5 o zapachu jedwabia polecam!
i jak stan zaczerwienienia?

Mam nadczynność tarczycy, i mam 18 lat, choruje od hmmm.. [link widoczny dla zalogowanych] Wynik był opłakany i te wystające żeberka cieszyły oko tylko moje

Zamiast się udręczać kilkoma włoskami, lepiej pomóżmy biednym opuszczonym dzieciom czy też niepełnosprawnym Pozdrawiam serdecznie! To, że zjadłaś tą czekoladę nie musi wcale wpłynąć na dalszy spadek wagi, jeśli M działa, to poradzi sobie tak samo z czekoladą jak i z sałatą np. Polecam - Klientka (stała) spróbujcie kremów odchudzających antycellulit, w sumie to tkanka tłuszczowa, powinno pomóc, tylko długo trzeba by chyba używać UFFFF!! [link widoczny dla zalogowanych]
Właśnie zamówiłam sobie starter do robienia pazurków żelowych jednak mam mały problem. dzisiaj byłam w studniu tam gdzie miałam przepity ponieważ pod górną cześcia kolczyka zrobiła mi sie dziura gdzie do połowy wpadała górna kulka co przy wyjmowaniu bola, miałam poprostu spuchnięte i za krótki kolczyk. - ja próbowałem, to była jedna z metod = przy pomocy siły umysłu i odpowiednich myśli wyzbyć się takiego postrzegania własnego ciała, bo przecież nie ono jest najważniesze ... No ale domyslac sięmozna. W sumie ćwiczyłam godzinkę.Podobno takie ćwiczenia są najbardziej efektywne. Jestem przecież wartościowym człowiekiem, mam studia, jestem szczupła, zadbana, wiem że mogę się podobać a tkwię w związku ze szmatą, to nie jest normalne. Poprzedni lekarz powiedzal mi ze nie ma co zmieniac i nawet po operacji nos bedzie wygladal tak samo.
Ale spoko, wiozą cię na operacyjną na wózku , a co robia z Tobą po uśpieniu to jedna wielka tajemnica - i nie ma po co wchodzić w szczegóły - budzisz się tak samo ubrana jak zasypiałaś .

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkoa ktr prowadzi piotr potter i prof black Strona Gwna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo