Natomiast garnier tez słyszałam, że do d..py

PostWys³any: Czw 16:18, 20 Mar 2014    Temat postu: Natomiast garnier tez sÅ‚yszaÅ‚am, że do d..py

I smarowac sobie tą maścią tylko ranę?? [link widoczny dla zalogowanych] Tam fryzjerzy są kreatywni. zimno,też trzeba uważać,bliznę ochronić.W czasie lekcji nie odwrócisz się do koleżanki,nawet tej obok - chyba,że całą sobą.A torbę będzie nosił kolega?
to jest ta piosenka tylko podajcie tytul jak znacie!
Udowodnię im, że nie maja racji!!!
300 pln ciekawe w związku z czym..oczekiwałabym po podwyżce lepszego standardu...ale wiadomo..to interes ktoś musi zarabiać

na początek powiem że jednak każdy przypadek jest inny, nie da się porównać sytuacji wszystko należy najpierw dokładnie zbadać,.. [link widoczny dla zalogowanych] To jest kwestia wyboru

Raz jesteś jedną osobą, raz drugą i trzecią, czy jesteście naprawdę tak kiepskim salonikiem że do tego stopnia musicie się posuwać, czy też myślisz że jesteś taaaaaaaaaaaaaki sprytny. z Gory dzieki za odp, pozdrawiam czytam tak jak wyzej Gdzie 'gorsze' zło? glowa do gory predzej czy pozniej napewno sie uda......oby predzej [link widoczny dla zalogowanych]
raz - podeszwa nie pęka, pomimo tego, że biegam w nich na zawodach sportowych i lekcjach wychowania fizycznego, które mam codziennie. Koleżanka wyciągnęła mnie na zakupy i było mi trochę słabo. Możesz pić czarną kawę w czasie diety, jednak po kilku dniach jej trwania zauważysz, że nie potrzebujesz już tyle kofeiny, co przedtem. Wskaż piosenkę którą wszystkie zaśpiewacie - kto nie zaśpiewa pije 2 karniaki! Mam 33 lata Jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana znajomoscia typowo kumpelska,zapraszam do napisania Oto moj @ Jeśli będę mogła w czymś pomóc to czekam na pytania! koniecznie!
Pokazać swojemu facetowi odrobinę temperamentu?
6) picie - w drugiej dobie mozna pic - niegazowane i niesmakowe - ale ja mam takÄ… radÄ™....
Co za fryzjerki zatrudniliście, nawet nie mam gdzie teraz poprawić, bo przed tym weekendem nigdzie nie ma miejsc u fryzjera.
wlosy mialam zniszczone okropnie ale jakos je regenowalam.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)