zapisuję dosłownie każdy kęs, zero słodyczy, w obwodach

PostWys³any: Czw 17:01, 20 Mar 2014    Temat postu: zapisujÄ™ dosÅ‚ownie każdy kÄ™s, zero sÅ‚odyczy, w obwodach

Oprocz podwyższonej prolaktyny, oczywiście mówie o tym drugim wyniku po obciążneiu to nie mam zadnych wg. [link widoczny dla zalogowanych] na drugi dzien, jak wzięły małą do kąpieli, potem wołali, żeby po nią przyjść.
prosze pomozcie jak cos wiecie bo nie wiem co robic martwie sie
Ale miło sie Ciebie czyta, więc pisz Aurelio bo zawsze czegoś mozna sie jeszcze nauczyć.

Niefajnie, nie?. [link widoczny dla zalogowanych] dziewczyny czy mozna to brac jak was swędzi tak jakby w srodku, bo mój lekaz wypoczywa sobie pod palmami a ja musze sobie jakoś sama radzic.

[link widoczny dla zalogowanych] amarzen/mezczyzna/id-32209 Znalazłam w końcu idealną fryzjerkę i niestety zmieniła miejsce pracy - szukam pani Kamili, pracowała do grudnia w JLD na Brackiej, jeżeli ktokolwiek wie gdzie teraz pracuje albo chociaż kojarzy nazwisko tej pani (byłoby mi łatwiej szukać) proszę o kontakt na [link widoczny dla zalogowanych] Czy tonie to samo - wypełnia się przecież to, co odrosło.. chodzi mi przedewszytskim o ich jakosc...nie chce kupowac jakiejs chinszczyzny za 15zlotych co sie zara rozleci...tak wiec chcialabym wiedziec czy Conversy warte są swej ceny? Czy to tylko dzięki ćwiczeniom na orbitreku? [link widoczny dla zalogowanych]
ale 30 kg w 3 miesiace .. Czy może wiecie czy jakas połozna do domu przychodzi czy trzeba samemu jechac do nich? razem łatwiej !O rezultatach dam znać mezoterapii nie miałam... Nie jest może super szczupła, ale Joanna Liszowska też nie jest a została okrzyknięta polską sexbombą. [link widoczny dla zalogowanych] orzane_na_motor_damskie_r_40_skora.html - a w biodrach tyle co J.Bergmann, J.Flank, E.Wachowicz i A.Spieczyńska (.......)
czekam z niecierpliwościa jak im to wyjdzie
gin zobaczyl na usg mala kropeczke ,ale kazal przyjsc w poniedzialek jeszcze raz.
Chirurg nie ma być miły ale...skuteczny!!!
Urodziłam 9.03 o 0.45.Mój facet do mamuski pojechał a te zostawiły mnie na sali niby na 2 godzinki,i w kimonko poszły.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szko³a któr± prowadzi piotr potter i prof black Strona G³ówna -> Usprawiedliwienia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)