ok pozdro pa

PostWysłany: Czw 1:25, 20 Mar 2014    Temat postu: ok pozdro pa

na pewno trzeba sie liczyc z okresem wakacyjnym, ale zeby do 2015 roku....przeciez abstrakcjÄ… jest nawet to wyliczyc!!! [link widoczny dla zalogowanych] ile kosztuje sznur?
Ciezko jest a to dopiero zaliczony dzien 9.
Tak się składa, że mam 25 lat i latem w tym roku biorę ślub.

Meridio o NAJMÄ„DRZEJSZA Z MÄ„DRYCH w zasadzie masz i nie masz racji bo: [link widoczny dla zalogowanych] Tylko nie wiem po co im skierowanie do szpitala?

Dziewczyny trzymam za Was kciuki!!!Ja tez znalazlam sie na tej stronce z powodu Dzidziusia Staralismy sie z mezem tez ponad 2 lata i jak wreszcie sie udalo to nie moglam w to uwierzyc To prawda,ze trzeba sie rozluznic i lezec z pupa do gory...Ja dodatkowo gladzilam sie po brzuszku i mowilam-PROSZE CIE BOZE DAJ MI DZIDZIUSIA!!!A jesli chodzi o cysty to mialam,ale w ciazy mi zniknely Ciaza napradwe duzo zmienia na lepsze!Starajcie sie,bo to niesamowite szczescie Ja juz niedlugo swoje szczescie przytule.Jeszcze tylko 3 tygodnie Pozdrawiam Kobitki i nie zalamujcie sie :* Miała wtedy długie włosy w rudnym kolorze. ?????? A swoją drogą to ile wazysz i ile chcesz zrzucić ? Pozdrawiam wszytkich [link widoczny dla zalogowanych]
Tutaj musi być siła która podniesie płytkę paznokcia do góry. Miała któras z was podobnie? podobno tężyczkę ma się do końca życia. ja mam w sumie najbliżej do Krakowa, ale słyszałam że tam znowu alejki są dość wąskie, ciężko z dziećmi chodzić Wrastała mi w policzek. Witam zony Turkow jestem jedna z was i zachecam do malzenstw facet mnie codziennie podrywa.
Nosze swój aparat dokładnie rok i miesiąc prawie i szczerze mówie, ze rama sama w sobie dokucza mi w stanach zapalnych i infekcjach, wtedy powstają drobne ranki wokól drutów, odczuwam pieczenie, swędzenie i ból, infekcja dotyka nietyłko skóry ale wszystkiego co pod nią nie licząc kości, także mogą to być mięśnie, a także stawy stąd pojawią się ból przy poruszaniu.
W Douglasie ostatnio płaciłam coś ponad 50 zł.
Nie wiem czy mroĹĽonka jest tak skuteczna jak samemu sie ugotuje bo w zestawie chyba nie ma selera naciowego i tam jest marchewka.